reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

u nas lozeczka nie trzeba kupowac bylo.... bo nasza dzidzia odziedziczyla je po mnie :) ma swoje lata, ale jako jedyny mebelek z dziecinstwa dotrwalo do naszych czasow i czeka teraz w naszej sypialni na naszego maluszka a co do wyprawki to caly czas daleko w polu, jest plan, lista i tyle. tzn sa ubranka w duzych ilosciach (a piekne sukienki beda czekaly na kolejna dzidzie bo chlopca w to nie ubiore :) a cala reszta ciagle w sklepie ....
 
reklama
A ja byłam dziś na zakupkach - kupiłam pare ciuszków, czapeczkę, smoczki i inne duperelki.
Ale najważniejsze jest to, że wreszcie podjęliśmy decyzję co do wózka - kupujemy Teutonie - muszę coś wyhaczyć na allegro bo nowe są zdecydowanie za drogie, ale z wszystkich, które oglądałam te podobały mi się najbardziej.
 
a ja zupełnie nie wiem jaki wozek i nie mam zielonego pojecia jak sie za to zabrac Ciagle mi sie podoba cos nowego. Najchetniej bym chciałą komplet gondola i nosidełko bez spacerówki. A ja widze to albo 3 w 1 albo gondola i spacerówka bez nosidełka
 
A ja w ramach uziemienia mnie przez durny ZUS muszę się powstrzymać z jakimikolwiek zakupami ;( Kurcze, że też musieli mi wyciąć taki numer akurat teraz.....
Zazdroszczę wam tego buszowania.
Na szczęście chociaż termometr nasz wymarzony zdążyłam kupić :) Wariaci mierzyliśmy już sobie nawzajem temperaturkę z 20 razy :D Naprawde wygodne urządzonko, warte swej ceny :)
 
mnie naszczescie termomentr do ucha kupili rodzice wiec spory wydatek z głowy. U mnie wszystko jeszcze nie rozkowane z foli a ubranka nie poprane. Duzo dopiero przyjdzie w przyszłym tygodniu kurierem. A jak wroce w piatek do Polski to zakupie ostanie resztki i bede pomalutku rozpakopwywac prac i układac. I czas pomalutku sie szykowac aby potem nie było niespodzianki bo jak narazie musze liczyc tylko na siebie sama.
 
Mi do kupienia został termometr elektroniczny, laktator i podgrzewacz. Resztę mam :) Więc pewnie pod koniec sierpnia zabiorę się za pranie i prasowanie.
 
Ja dzisiaj kupiłam 4 ramki do obrazków, pozytywkę-misia porcelanowego oraz termometr do kąpieli-za wszystko zapłaciłam 15 zł. Oprócz tego kupiłam pierwszą paczkę pampersów w tesco. Kupiłam od razu nr 2-new baby.
Co do innych zakupów-czekam na info od mojego brata, co on tam jeszcze ma po swoim synu.
 
Dziewczyny a jaki odciągacz pokarmu lepszy - ręczny czy automatyczny?
Pytałam w dwóch sklepach i otrzymałam dwie przeciwne odpowiedzi :-)
 
reklama
Do góry