reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
co sadzicie o tym łóżeczku? bo bardzo mi sie podoba i mam chec go kupic 4B Klupś SAFARI ŁÓŻECZKO MATERAC GRYKA KOKOS (1164509551) - Aukcje internetowe Allegro

Też się na nie napalałam, mają je dwie moje koleżanki ale..... po obmacaniu próbach wysiłkowych itp. hihih doszłam do wniosku że rezygnuję, ta płyta pilśniowa jakoś do mnie nie przemawia. Ładnie wygląda wszystko miodzio, ale po roku całe się "lyra" we wszystkie strony i dlatego też zdecydowałam się na takie:
ŁÓŻECZKO RADEK V TEAK/ORZECH SZUFLADA+MATERAC (1166909521) - Aukcje internetowe Allegro
Całe z drewna i jest bardzo stabilne.
 
Ja właśnie zakupiłam Drewexu Misia. Jest cudne, ale jeszcze go nie rozkładam :) Czekam do września, żeby się nie potrzebnie nie kurzyło.
 
ładna ta kołyska ale niestety kupno kołyski i łózeczka to juz duzy wydatek. Generalnie ja juz mam cała wyprawke (czesc czekam na kuriera) brakuje tylko wózka i kremu do buzi na wyjscie.
 
Ja też nie kupuję łóżeczka. Od rodziny dostaję praktycznie taką samą kołyskę jak ty monia140190 a łóżeczko też dostanę więc nie ma problemu. Chociaż jak widzę te kolorowe, z misiami i innymi rysunkami to też bym chciała dla mojego maluszka. Ale nie ma co wydawać niepotrzebnie pieniędzy jak rodzina ma po swoich dzieciach ;)

Ciuszków mam już całą górę. Nie ma gdzie tego trzymać więc rozglądam się za jakąś szafą do pokoju. Zostały mi też rzeczy na poród dla mnie i dla dziecka oraz kosmetyki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja oglądałam te łózeczka z żyrafką/misiem ostatnio bo w Galerii Bonarka jest wystawka tych mebli ale mój M jak je obmacał to stwierdził że raczej nie więc odpuściłam zwłaszcza że zawsze chciałam białe i pewnie kupimy w Ikei, jak mały będzie miał rok to dokupimy tam też pościel.
Wczoraj sie dowiedziałam ze mam już też te znienawidzone przez mnie koszule - mama chyba przeczuła ze bede miała z tym kłopot i kupiła mi 3 - licze na to ze wystarczy a i tak mam nadzieję jak najszybciej wskoczyć w dres - po CC moze nie beda mnie jakoś strasznie tymi koszulami katowali. Dla siebie w zasadzie mam chyba wszystko.
 
Do góry