reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Ja prałam w Jelpie i to dość długo i teraz też mam taki zamiar. Moja koleżanka prała w Vizirze sensitiv i jej mała dobrze go tolerowała, natomiast mój Filip miał wysypkę nawet jak poleżał w naszej pościeli wypranej w persilu i ją też zaczęłam prać w Jelpie. Wolę nie ryzykować, przecież noworodki mają taką delikatną skórę.
 
reklama
Odnośnie proszków dla dzieci to który uważacie za lepszy?? JELP czy LOVELA. Myśmy kupili Lovela ale z tego co czytam prawie wszystkie dziewczyny używają JELP?? Czy to jest jakaś różnica narazie?? Bo jak już okaże się że Lovela uczula to przejdziemy na JELPA tylko czy teraz aby prać te wszystkie rzeczy to jest jakaś różnica??
 
Prałam w Loveli przez kilka miesięcy, później Vizir Sensitive i żadnych sensacji nie było. Tym razem zrobię tak samo.

Jelpa nie kupowałam, koleżanki mówiły, że szybciej szarzeją ciuszki niż po Loveli.
 
Ciuszki dla dzieci pierze się w osobnym proszku, a przecież i tak ich skóra ma kontakt z odzieżą praną w innym proszku jak weźmie się takiego malucha na ręce, przytula, itd.
 
Ja piorę w orzechach :) Faktycznie są świetne, bardzo tanio wychodzą i nie uczulają. Jednak nie spierają dużych plam, więc w ich przypadku należy użyć odplamiacza.
 
Tak w temacie wyprawkowym to ostatnio narzekałam że nic nie mam jeszcze dla dzidziusia.
Od rodziny dostałam dosłownie wór ciuszków. Następny paki są w drodze :):) Różne sprzęty, łóżeczko, kołyskę na pierwsze miesiące... odciągacz do pokarmu... i masa innych rzeczy. Jestem szczęśliwa, jak tak dalej pójdzie to jedyne co będę musiała kupić to kosmetyki dla dziecka :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry