reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
A ja mam pytanie do już doświadczonych mam odnośnie proszku do prania - czy naprawde trzeba prać niemowlęce ubranka w osobnym specjalnym proszku? Czy to tylko kolejna niepotrzebna rzecz? Bo ja popralam juz te ciuszki z ciucholandu i czekaja uprasowane i ulozone na maluszka, ale pralam je w zwyklym Vizirze. No i teraz sie zastanawiam czy kupowac Jelpa czy jakis tam inny proszek do prania czy sie obejdzie. Co wynika z Waszego doświadczenia?
 
nice-girl - mialam ten sam dylemat i zrobilam sonde wsrod mam i czesc prala w specjalnym proszku dla dzieci, ale wiekszosc uzywala zwyklego i obserwowala czy dziecko nie ma wysypki (zadne nie mialo). slyszlam tez, zeby nie prac w omo, bo ma najwiecej dziwnch chemikaliow, ale nie wiem czy to prawda...
 
Ten temat dręczy mnie już któryś tydzień i nadal jestem w kropce..... Jaki stanik wybrać, w jakim rozmiarze itp.
Przy moim biuście 75DD lub E nie wiem czy staniki typowo bawełniane zdadzą jakikolwiek egzamin, a średnio uśmiecha mi się mieć później biust do pępka hahahha
Oglądałam staniki np. z HotMilk ale kurcze mam stracha zamówić przez net nie przymierzając :(
Gdyby taki stanik kosztował do 50zł to bym zaryzykowała, ale 150zł to nie poświęcę.......w ciemno...

Pomóżcie......
 
Ja przy pierwszej córeczce prałam ubranka w JELPIE-teraz tez będę prała w JELPIE!!!Prałam tak do pierwszego roku życia.Z tego co wiem to dzieci bardzo często uczulają proszki dla "dorosłych"!!!Szczególnie vizir-jest dobry ale mocno żrący.
Ale to już wy musicie zadecydować :-)

 
mi znajomi polecają orzechy piorące, np: ORZECHY PIORĄCE DO PRANIA 1000g +3 woreczki (1153537002) - Aukcje internetowe Allegro
ze są pod względem kosztów, wydajności i jakości super, najważniejsze, że się nadają dla maleństwa bo nie mają żadnej chemii i tak się zbieram co by zamówić do swoich testów. choć ubranka używane jelpem potraktuje najpierw bo już wcześniej kupiłam i stoi w lazience i czeka, aż mi się lenistwo znudzi : )
macie może jakieś doświadczenia z tymi orzechami?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry