reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Ewuś ja Ci zazdroszczę łóżeczka :)

Dziewczyny cieszę się, że i Wam się podoba mój wózeczek. Ja się nim zachwycałam wczoraj cały dzień :) Dziś już troszkę mi przeszło.
W piątek jedziemy kupić łóżeczko ale składać je będę dopiero we wrześniu :) Chociaż pewnie mnie będzie korcić wcześniej. Tylko, że u mnie biurko idzie "wek" a w miejsce biurka łóżeczko. Także wiąże się to z przemeblowaniem a na razie daje sobię z tym spokój.

Kahaaa śliczna czapusia!
 
reklama
Dostałam od siostry karuzelkę z pozytywką nad łóżeczko. Bardzo fajna, z grzechotkami. Przeraża mnie tylko jedna maleńka rzecz: melodyjka w pozytywce to kolęda świąteczna, hehehehe... po kilkunastu "zapuszczeniach" karuzeli dostanę świra :rofl2:
 
cały czas was tu czytam i ogladam te przesliczne rzeczy :)
moim ostatnio ulubionym zajeciem jest kupowanie ;) co prawda wiekszosc rzeczy w necie kupuje , bo do miasta mam 60 km i jezdzimy rzadko i jest to dosc męczące. Z takich wiekszych rzeczy zakupiłam już sterylizator, podgrzewacz, buteleczki i smoczki , i laktator wszystko z Aventu. Fotelik czerwony z maxi cosi, łóżeczko, materacyk. wuzeczek Bolder ecoline juz tez zamowiony ale bedzie u mnie gdzies za miesiac dopiero. O golnie wszystko czeka w kartonach, pod koniec sierpnia bedziemy robic male przemeblowanie i kacik dla maluszka.
Co do poscieli to ja tez naczytalam sie o niebezpieczenstwie uzycia poduszeczki, ale te posciele sa takie sliczne, jakos byloby mi pusto w tym lozeczku z samymi ochraniaczami na lóżeczko dlatego ja tez kupuje zestaw poscieli z moskitiera, ale poduszki nie bede uzywac a kolderke jeszcze zobacze, gdzies czytalam ze mozna przykryc kolderka tylko kolderka powinna byc ponizej pach a brzegi kolderki scisle schowane pod materacyk, tak zeby kołderka luźno nie lezala.
A chcialam zapytac dziewczyn z UK do kiedy jest ta promocja w Asdzie bo jutro wybieram do miasta i chcialam sie jeszcze na ten monitor oddzechu z TT zalapac :)
 
Ma któraś może fotel SAKO? Chcę sobie zamówić bo jak usiadłam na nim w szkole rodzenia to stwierdziłam, że MUSZĘ taki mieć na własność:-) nie dość, że teraz cudnie się na nim siedzi to potem przyda się do karmienia. Tylko właśnie nie orientuje się jaki rozmiar kupić taki, żeby był ok na allegro są różne i nie wiem który optymalny. Proszę o pomoc :)
 
Concita ja mam inne żyrafki.

Z tą pościelą rzeczywiście jest tak, że na początku nie jest potrzebna. Ja zawijałam syna w kocyk i było ok. Co do pieluch to mam zamiar używać tylko i wyłącznie jednorazowych, bo po co sobie jeszcze życie utrudniać.
 
A ja pościel mam bo była w komplecie z łóżeczkiem, ale też nie zamierzam poduszki i kołdry używać tylko w śpiworek będę do spania układać. Mam aż 3 śpiworki w różnych rozmiarach. I pieluszki też jednorazowe:) Wygodniejsze to.
 
zazdroszczę tym dla których te zakupy to taka przyjemność... ech, mnie to wszystko przeraża jedynie, ale może chodzi właśnie o pieniądze, a może o to, że na nic nie mam siły...
 
natolin, u mnie też chodzi głównie o pieniądze :-)
Masakra te stresy!
Co gdzieś coś odłożę, wyskrobię z dna portfela, to liczę, co by tu Olkowi... Miał byc podgrzewacz, sterylizator, a tu nagle piec gazowy od ogrzewania wody i kaloryferów nam się zepsuł i to 2 razy w miesiącu. Na remont poszło 400zł i jesteśmy na ZERO włącznie z całym sierpniem.
Takie życie...
 
reklama
Dostałam dzisiaj łóżeczko od mojego brata. Na razie"gołe"-tylko z materacykiem. Pościeli musi w domu poszukać, a że mieszka kawałek ode mnie(w Gdańsku) to dowiem się w przyszłym tygodniu, czy mam kupować czy nie.
Co do dylematów pościelowych, to kołderki będę używała(używałam przy Jakubie), poduszki niekoniecznie. Nie jestem przekonana do śpiworków....:no:
A łóżeczka na razie nie skręcam,bo moja kotka zrobi sobie z niego legowisko...
 
Do góry