reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Ja uprałam w normalnym, doszlismy z m do wniosku ze jak będziemy tak od poczatku szaleć z ostrożnością to wkońcu nam jakaś alergia sie pojawi i startujemy "z grubej rury" czyli normalny proszek, ja karmiac będę jeść wszystkiego po trochu, kosmetyki dzieciece ale nie te dla skóry alergicznej. Jak cos zacznie uczulać to bedziemy zmieniać proszki, kosmetyki na oilatum i przygladać sie mojej diecie a póki co nastawiamy sie że bedzie ok.
Ciuszki, beciki, prześcieradełka szpitalne są prane w takiej chemii że głowa mała i jakoś w szpitalach najczęściej skóra maluchów jest ok.
 
reklama
wiedziałam lolisza, że Twoja wypowiedź mnie utwierdzi w przekonaniu ;) a nawet miałam pytać jak to jest z rzeczami szpitalnymi dla malucha ;) i jakoś nie spodziewałam się, że tam prane są w proszku dla niemowląt ;)
 
A ja dzisiaj jak poszłam do apteki to po drodze kupiłam sobie koszulę do szpitala. Na szczęście 18 złoty kosztowała więc nie tak źle. Kolor pomarańczowy z żółtym z żyrafką i jakimś zwierzem. Oraz ma odpinany przód:) Nawet ujdzie:)

Image068.jpg
 
Co do proszków polecam Dzidziuś w mojej rodzinie się sprawdził dopiera lepiej niż jelp i lovela no i cena o wiele korzystniejsza np za 3 kg około 24 zł albo 1,2 kg za 13zł czy coś takiego
 
Juaska - kupiliśmy to samo łóżeczko co Ty i ono jest naprawde super, zwlaszcza ta funkcja kolyski jest swietnie rozwiazana :) My kupiliśmy używane na allegro.

A z tym proszkiem to chyba na razie dam sobie siana, nie ma co przesadzac z delikatnością. A jakby maluch nie tolerował to wtedy zmienie na inny.
 
smoniq kahaa dzieki :) Bylam dzisia w Pólnocnej IE i załapałam sie na ostatni monitor z TT :) Kupilismy jeszcze bujaczek, co prawda mial byc z Fisher Price ten do 18 kg ale stwierdzilismy ze jak mała bedzie raczkować to i tak nie bedzie chciala na tym siedziec i kupilismy taki do 9kg ;) Redkite Rainbow Bouncy Cradle | Redkite Rainbow Bouncy Cradle | Baby & Nursery from Wilkinson Plus jest kolorowy ma troche bajerów i mysle ze wystarczy a jest o polowe tanszy od tego z FP .
A nie wiem czy wiecie dziewczyny z UK ze w lidlu od dzisiaj jest promocja na dzieciece ciuszki, kupilam rajstopki, spiworek, reczniczek i body na dlugi rekaw fajne ceny ;)
Lidl Online

juaska super to łóżeczko - szczególnie ze mozna zrobic z tego kołyske ;)
 
Juaska - kupiliśmy to samo łóżeczko co Ty i ono jest naprawde super, zwlaszcza ta funkcja kolyski jest swietnie rozwiazana :) My kupiliśmy używane na allegro.

Nam też się ta funkcja baaaardzo spodobała, jak mały nie będzie się domagał to kołysać nie będziemy, ale w razie czego jest taka możliwość. Skręciliśmy już dzisiaj i jest śliczne :-)
 
Ja piorę w orzechach :) Faktycznie są świetne, bardzo tanio wychodzą i nie uczulają. Jednak nie spierają dużych plam, więc w ich przypadku należy użyć odplamiacza.
a jakiego odplamiacza wtedy używasz? i czy dodajesz olejków zapachowych do prania jeśli można spytac? bardzo mnie te orzechy intrygują, a znajomych mamy z daleka i nie moge pójśc do nich na osobista inspekcje po praniu :) im te orzechy polecono w szkole rodzenia i poczatkowo tez byli sceptyczni, a teraz tylko orzechy. w sumie trzeba wyprubowac co nie.
 
reklama
witam mamusie:) mama pytanko odnosnie wózeczka... zastanawiam sie nad kupnem coneco v poniewaz jest chyba dosc lekki z tego co czytalam. mmieszkamy na 3 pietrze wiec zalezy mi zeby byl lekki i zebym mogla sobie sama poradzic jak maz bedzie w pracy..a wasze zdanie jakie jest na temat tego wozka?????nie wiem czy spacerowka bedzie praktyczna ?a moze macie jakies fajne wozeczki ktore sa super lekkie i zgrabne:)
 
Do góry