reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

widze że Dziewczyny ostro szaleją z zakupami więc pewno i ja zaczne :) zwłascza ze czeka mnie jeszcze przeprowadzka przed porodem ;( przez to tez się powstrzymuje żeby miec mniej do pakowania:-)

Ja tak samo. Chciałabym już wszystko zamawiać ale czekam aż będziemy na nowym mieszkaniu żeby nie mieć jeszcze więcej rzeczy do przenoszenia niż mamy :) Nie mogę się doczekać.

Za to dzisiaj skoro świt pobiegłam do Lidla i kupiłam 2 torby na zakupy :) a potem znowu pobiegłam dokupić jeszcze 2: dla mamy i teściowej.
 
reklama
heh ja juz ubranka mam wyprane i poprasowane i poukladane w szafie:tak:
no i mam tez pieluszki 15tertrowych i 5 flanelowych oraz smoczek wanienke akcesoria do wanienki_foczke i mate_ no i co tam jeszcze karuzele itp
jeszcze musze dokupic 2 butelki łóżeczko i wszystkie przybory higieniczne i kosmetyki itp
 
Dziewczyny a tak wlasciwie to jaki rozmiar ciuszków kupujecie 50-56 czy 62 mimo że jestem po raz drugi mamą jakoś niewiem pamietam że mimo dużej wagi córci wszystko było na nią za duże :baffled: tylko nie pamiętam jaki wtedy rozmiar kupowałam i nieco inna pora roku była jak ją rodziłam teraz to wszystko czarna magia dla mnie zwłaszcza że mam termin na koniec października
 
Ja jak juz sie dorwałam do aparatu to bede teraz pstrykac wszystko wkoło :)

Takie mamy te kombinezony: polarkowy (nówka), dzianinowy (lumpex), gruby zimowy (lumpex)

DSCN0815.jpgDSCN0813.jpgDSCN0814.jpg

To kilka moich ostatnich lumpkowych "zdobyczy" :)

DSCN0816.jpgDSCN0819.jpgDSCN0812.jpgDSCN0817.jpg

Wstępnie ułożona komoda ciuszkowa Franka (w ostatniej szufladzie bałagan więc nie pstrykałam haha)

DSCN0820.jpgDSCN0821.jpg

A takie butki upolowała ostatnio moja siostra - oczywiście ciucholand, a żeby było śmieszniej butki nówki po 5 zł za pare :)

DSCN0822.jpg
pencil.png
 
Lolisza, normalnie wymiatasz ;-). Ciuszki super!!!

Ja się ostatnio trochę wkurzyłam-rozczarowałam, bo kuzynka obiecała mi ciuszki po swoich córkach, a dostałam 1 kartonik... i raczej się nie zapowiada, żeby było z tej strony więcej... I teraz muszę jednak coś kupować do wyprawki, dobrze, że są lumpki!

Na noworodka mam: 3 kaftaniki, czapeczki, spodenki do kaftanika, 10 pajacyków, 5 body z krótkim rękawem- tu już bym nic nie dokupywała

Kombinezony mam 2 jak na razie: 0-1 mca, i 0-3, czekam aż dojdą 3-6 i jakiś do 6 mcy-taki zimowy.

Ciuszki 0-3: 3 bluzeczki, 4 body, 8 pajacyków, 2 sweterki,- tu mi się wydaje trochę mało.

No i mam coś jeszcze na 3-6 i 6-12.

Ogólnie mam dużo rzeczy bieliźnianych, ale na wyjście już kiepsko... Oj napadnę na lumpek ;-).
 
reklama
Do góry