reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Ja nie mam właśnie pojęcia jak to jest z tymi rozmiarami w cm, więc kupuję wg miesięcy ;-). Może potem zajarzę, o co chodzi. Z moich obliczen wynika, że Jaga w kwietniu będzie miała 6 m-cy, więc ten zimowy kupiłam do 6m. A nawet jak bedzie za duży, to i tak będzie w gondoli, śpiworze, no i ciuszkach pod kombinezonem, bo jego wielkość to 69 cm.
 
reklama
Mój ten zimowy jest do 3 miesięcy, kupiłam bo kosztował 8 zł a nie zniszczony, stwierdzilam, że może mi cos potem jeszcze w łapy wpadnie. Poza tym mi wszyscy tłukli że moje dziecko do dużych nie będzie należało, no ale zobaczymy, póki co rosnie bardzo ładnie. Jeszcze pytanie kiedy sie urodzi... Myśle że na grudzień spokojnie będzie a po świetach zaczną się już wyprzedaże wiec jakby co to upolujemy większy. Poza tym jak zima będzie bardzo mroźna to wiele się nie naspacerujemy...
 
No ja za zimowy zapłaciłam 15zł -jest jagodowy ;-), a taki misiaty to kosztował 10 zł i już mam nadzieję w tym temacie będę miała komplet. Oby zima była w miarę łaskawa, jak 5 na plusie, to można spacerować.

A na wyprzedaże wybieram się teraz, może cos upoluję;-).
 
A my musimy się chrzcić w grudniu bo chrzestnaz UK tylko wtedy jest dostępna. Gdyby nie to to bym czekała do wiosny a tak to to się trochę obawiam, że zmarzniemy... Muszę jakiś biały kombinezon skombinować...
 
Własnie widziałam dzisiaj wyprzedaz w smyku i były takie grube kominezony w kolorze granatowym i rozowym za 40 zł. W sumie nie kupiłam bo jakos mi nie przypadły do gustu. Nie wiedziałam tez czy 62 czy 68. Poczekam na dzidzie. W sumie sporo spioszków polarkowych a taki gruby jeszccze kupie.
 
Lolisza się dorwała do aparatu :) Super ciuszki, kombinez zimowy pierwsza klasa!

Jak porobię zdjęcia z szuflady to też wkleję, a co :)
 
lolisza i inne lumpkowe fanki :) dołączam się do waszego grona. Ja z nowych ciuszków kupiłam jedynie 3 body, kaftaniki 4szt, śpioszki i czapeczki. Cała reszta lumpkowa. Jak moja mama do mnie przychodzi to pieje z zachwytu nad tymi ciuszkami. Mam nawet przykaz się "nie przyznawać" gdzie kupiłam, bo są takie rewelacyjne.
Jest jedno "ale" każda wtorkowa dostawa jest przeze mnie zaliczona. Szafka małej pęka w szwach :D
Tylko aparat mi upadł i muszę kupić nowy, to też się chętnie pochwalę.
 
reklama
Ja narazie niby mam wszystko.Na kosmetyki tylko czekam bo boje sie ze w taka pogode to niema sensu by lezay bo sie zniszcza. Pewnie tak niejest ale i tak przez przeprowadzke mysle ze niema sensu nosic na drogie mieszkanie skoro odrazu tam moge kupic. No ale ostatnio butelki i tak kupilam i wiecie ze mnie dziwne uczucie ogarnelo. Bo tylko butelek nemialam i stoje w tym sklepie ogladam sie a tam wozki cioszki wanienki smoczki i taka wielka milosc do malej mnie ogarnela i chec karmieni piersia. Trzyma mnie do tej pory a przeciesz po komplikacjach z Filipem niechcialam armic a tak teraz codziennie o tym mysle i jakos cieszko mi se wyobrazic zebym piersia nikarmilo. Dlatego tez kupilam tylko jedna duza i jedna mala butelke.
 
Do góry