reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Ja tak z innej beczki chciałam zapytać jakie macie wózki spacerowe dla dzieci? Jakiej firmy?
Czy możecie coś polecić? Chodzi mi o to żeby
a) był dość lekki
b) miał dużo miejsca do siedzenia
c) była opcja wygodnego leżenia na jak najniższym poziomie

Podoba nam się Maclaren- techno xt, mąż się na niego uparł, no ale ceny są wysokie chyba że uda się trafić jakąś okazję.
 
Jesli chodzi o spacerowke mam coneco saturn, duzo miejsca w srodku, duze kola, na amortyzatorach, rozkladany do lezenia, niestety zle mi sie go prowadzi, a do najtanszych nie nalezy, ale takie sobie postawilam wymagania i prowadzenie olewam kwestia wygody dziecia:)

Co do pieluch, ja jestem fanka pampersow, huggisty sa dla mnei za twarde, zwlaszcza ten pasek chlonny pod rzepem, az sztywny, ale portfel czasami nie pozwala na pampki i sa huggisy....z chusteczek uzywam gaga albo dziecko, w zaleznosci co jest w sklepie akurat tansze:)
 
Mała mi my mamy Espiro: ESPIRO ACTIVE 2011 WROCŁAW (2089480463) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. Dokładnie ten czerwony, nr 02. Jestem bardzo zadowolona, bo jest leciutki a zarazem dość mocno zabudowany (nie podwiewa w nim). Poza tym zafoliowany ma ten kawałek, gdzie póki co przychodzą nóżki, co ułatwia czyszczenie. Nie rozkłada się całkiem na płasko, ale nie jest najgorzej. Na wielkość nie mogę narzekać, bo chrzestna Wojtusia woziła w tej wersji swojego sporego trzylatka. Skoro jej mały się zmieścił, mój na pewno też nie będzie miał z tym problemu. No i cena nie jest najgorsza, bo kupiłam go w normalnym sklepie z wózkami za 420zł (wersja kolorystyczna z poprzedniego roku była 50zł tańsza, ale ten mi się bardziej podobał).
 
Ja tego problemu nie mam(niestety:no:)- Amelka już od dawna nie sypia na spacerach,więc u nas wciąż "zestaw podstawowy"- czyli "parasolka basic",bez żadnych "bajerów",ale poręczna do wrzucenia do samochodu itp. i "stary" wózek duży ,bo mam "all in one",który jeszcze długo może nam służyć na dłuższe spacery itp.
 
Happybeti u nas tak samo - nie ma mowy o spaniu na spacerze, jedyne co to kilka razy usnął w wózku jak naprawdę musiałam wyjść w godzinie jego drzemki i już był bardzo padnięty.
Mając spacerówkę z tego "dużego wózka" drugi wózek wg mnie najlepiej właśnie mieć taki lekki, poręczny itd.
Ja mam maclarena xt i jest super - jest lekki, dziecko w nim wygodnie leży, ale wg mnie nie ma tam jakoś dużo miejsca do siedzenia - jak to w spacerówce, pod tym względem najlepszy jest maclaren xlr
 
reklama
HAPPY, NAT Wasze dzieci przynajmniej potrafią w miare spokojnie w wózku wysiedzieć :laugh2::cool: bo u nas nawet parasolka w odstawkę poszła. Zastanawia mnie jak sytuacja będzie wyglądala na wiosnę, kiedy będę chciała jakieś dłuższe spacery uskuteczniać?
 
Do góry