reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

MORIAM o wow :huh::laugh2: ekstra ta kuchnia tylko rzeczywiście cena powala na kolana i zmusza do płaczu :no:
RYSIA pamiętam, pamiętam ale wolę się nie narażać, bo odesle paczkę ze zwiększoną objętością :rofl2:
 
reklama
roxi- bucie super:tak:
moriam- kuchnia faktycznie "wypasiona",ale...czy nasze dzieciaczki są w stanie "docenić" takie cudo?Ja znalazłam piękną drewnianą:tak:,ok 350 zł,ale po namyśle zrezygnowałam na razie.
Alicja- a ma Isia takiego "dzidziusia " interaktywnego?Amelka dostała taką lalę na roczek i kocha ja bezgranicznie,traktuje ją jak...nie wiem,kolezankę,siostrzyczkę?
Interaktywna Lalka Agatka Mimic - Sklep internetowy

z opisu widze,ze nasza jest troszke inna,jesli chodzi o funkcje,ale taka właśnie,co rusza buzią i mruga oczkami.
 
ooo czyli jest jakaś nadzieja, że i u nas będzie ok :rofl2: z tego co z głównego pamiętam to Isia ALICJI i Łukaszenko MAŁEJ_MI też w czymś podobnym gustują ;-)
 
reklama
Moriam kuchnia super ale cena dolozysz trochę i kupisz prawdziwa:-D
Makuc oby tablica się sprawdziła u mnie szału niema mam dwie po bartku Kubuś je omija szerokim łukiem
Happy na lalach się niestety nie znam;-)
 
Do góry