reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Happy z tym oparciem wszystko zależy od dziecka. Podobnie jak dorośli, jedno będzie spało zawsze, wszędzie i w każdej pozycji a z drugim będzie kłopot. Mój mały jak śpi na siedząco, bardzo leci mu do przodu główka. Ciągle muszę mu przytrzymywać, więc nie wyobrażam sobie fotelika, którego nie mogłabym dość mocno rozłożyć.

Concita zdarzało się, że wybierałam, szukałam, pytałam, nie sugerując się kimkolwiek a i tak potem byłam niezadowolona, bo na coś tam nie zwróciłam uwagi. Kiedy indziej kupiłam coś polecanego przez koleżankę i prawie na rękach ją nosiłam, bo tak bardzo mi pasowało. Nigdy nie mamy pewności czy nasz wybór na pewno będzie dobry :tak:
 
reklama
My też jeszcze jeździmy w nosidełku. Też nie lubiłam zapinać tego fotelika. Teraz mam w aucie cały czas zapięty fotelik i Franka do niego wkładam i tam zapinam jego pas. Z wyciąganiem też nie mam problemu.

Już też się rozglądam za "starszym" fotelikiem,ale.ponieważ max cosi jest bodajże do 13 kg i Franek się w nim mieści,to daję sobie spokój. Może uda mi się odkupić używany od kogoś zaufanego...
 
kania-dzieki za link, przyda sie bo my tez przed zakupem
Na razie Maura jezdzi w nosidelku, tak jak emiliab mamy Maxicosi do 13 kg. Mysle, ze na jesien zmienimy.
 
reklama
Elwirka dziewczyny pewnie Ci coś doradzą jeszcze,ale wejdź sobie na stronę 435 tego wątku,ja tam pytałam właśnie o niekapki.Ja mam zamiar kupić jakiś z miękkim(np sylikonowym) ustnikiem np akuku,nuby ale jeszcze nie wiem.wybieram się dopiero do sklepu,patrzyłam narazie tylko na allegro i jest tego trochę.Mam kubek Tommee tippee ale Krzyś nie chce i nie umie z niego pić.
 
Do góry