reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Ja właśnie chciałam jechać zobaczyć ale mama mnie uprzedziła pewnie gadała z moją sis bo wcześniej rozmawiałam właśnie z nią na temat wózka. Porozmawiałam z Panią ze sklepu i powiedziała mi że jedyny minus małych kółek to taki że źle się prowadzi jak jest mokro no i zima. Mamy jeszcze ten drugi więc nie ma problemu. Jutro wrzucę zdjątka nowej fury:)
 
Frogg super wózio :-)
Lolisza wiem, ze moje pytanie pewnie bedzie glupie, ale powiedz mi jak ten fotelik sie sprawdza, jesli chodzi o nózki dziecka? Przecież bąble nasze rosną ? I tam sobie myślę, że ta baza Iso fix odsuwa od tylnego siedzenia? bo w sumie nie czytałam :-( nigdzie, a ze my naprawde duzo podrózujemy to bede chciała w taki fotelik tyłem do jazdy zainwestować. dzieki
 
Froggfajny wózek.
Sarisa nad tym samym sie zastanawialam.

A ja chcialam zapytac odnosnie tych fotelikow z oslona tlowia. Czy dzieci sie w nich nie poca? Bo moj syn w zwyklym foteliku w sezonie cieplym to ma cale plecy mokre i woze koszulki na przebranie.
 
Froggfajny wózek.
Sarisa nad tym samym sie zastanawialam.

A ja chcialam zapytac odnosnie tych fotelikow z oslona tlowia. Czy dzieci sie w nich nie poca? Bo moj syn w zwyklym foteliku w sezonie cieplym to ma cale plecy mokre i woze koszulki na przebranie.

frogg fajny wózeczek, ja też muszę pomyśleć nad spacerówką,ale teraz tak sobie myślę że może po zimie coś kupimy bo na zimę będziemy mieć sanki takie sanki.jpg Moi rodzice już powiedzieli że coś takiego kupią małemu:-).
Na razie powozimy się tym zwykłym wózkiem, w sumie on jest fajny bo ma dużo miejsca dla małego. Ostatnio też chodzimy na spacerek na takim o to rowerku rowerek.jpg Łukasz jest nieziemsko uradowany:-).

E-lona my przez weekend kupowaliśmy fotelik i poprosiliśmy pana ze sklepu żeby nam zamontował w aucie zarazem ten Cybex z tą półeczką z przodu jak i Maxi Cosi Priori.
Próba włożenia go do tego fotelika zakończyła się wielkim płaczem. Nie chciał w nim siedzieć za nic na świecie. Tak szczerze mówiąc to mały buntownik mi rośnie:-D. No a jak go posadziliśmy w Maxi Cosi to zadowolony, zero buntów i protestów:-). Tak więc mały jakby nie było sam wybrał który fotelik chce.
Ja się nad tym samym zastanawiałam czy w tym Cybex moje dziecko nie będzie się pocić latem za bardzo, bo my klimy nie mamy w aucie a często jeździmy gdzieś. W normalnym foteliku zdarza się że jest mokry a ta półeczka to taka jest że dziecko według mnie nie ma przewiewu nawet. Zarazem plecki, brzuszek, udka są tym zasłonięte.
 
Mała Mi super te sanki.

Ja zwariuję przez te foteliki. Chyba męża z Pawciem wyślę niech sami zakupią. My nie możemy mieć z Iso fix, bo czegoś tam nie ma w naszym aucie. Maxi cosi mi się widzi bardzo.
 
Ja na fotelik musze poczekac do wrzesnia, mial byc w sierpniu, ale nie da rady. Planuje kupic Zosi wiekszy, a Madzie wsadzic do fotelika po Zosi. Zosia ma romera aktualnie, a chce kupic Cybexa solution X, bez iso-fixa, 15-36kg i mam nadzieje, ze dozyje i nie bede musiala kupowac kolejnego, potem tylko Madzikowi z ostatniej grupy i zakoncze przygode z fotelikami.......
 
reklama
O dzieki za linka !Tutaj to sanki malej sie nie przydadza,ale jak pojedziemy w grudniu na miesiac do pl to beda jak znalazl :) swietny pomysl!orientuje sie moze ktoras z Was czy na allegro mozna cos zamowic bedac za granica??z zagranicznego serwera?
 
Do góry