reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Przyczepka rewelacyjna, tez bym chciała taką...mogłby Franek siedziec razem z psem :)
A nosidło my kupujemy takie typowo górskie ale my piechury jesteśmy wiec musimy miec coś w czym bedzie Frankowi wygodnie przez 5-6 godzin marszu.
 
reklama

Lolisza,no,ja pamiętam:).My tez mamy już to ze stelażem(hehe,kupione w komisie,jak jeszcze w ciąży byłam,bo okazja była- 10 zł. zapłaciliśmy:))).Na razie wypożyczone rodzince,ale pewnie już niedługo się upomnimy.Wielką zaletą nosidełek ze stelażem jest to,że można zdjąć,postawić razem z dzieckiem na chwilę i odpocząć,nie trzeba szukac miejsca do posadzenia dziecka na chwilę.

http://www.ceneo.pl/1601175
 
Ostatnia edycja:
Ja mam nosidło Cybex i.Go ale jakos czesto go nie uzywam bo nie mam poki co takiej potrzeby, jednak to co uzywalam to jest wygodne :) Danielowi przodem do swiata tez sie podobalo maszerowac :D
 
to jeszcze zapytam : czym rózni się model N12 od N14 czy 15???:zawstydzona/y::sorry:
Przyjrzałam sie i różnice dość "kosmetyczne " mi sie wydają,no,ale z samego takiego zdjęcia trudno powiedzieć.N15 ma daszek dopinany,ale teraz dla naszych dzieci to i tak chyba "po ptokach",bo za duże są i główka by go dotykała,o ile by się mieściły:))).
 
No to za Wasza radą właśnie kupiłam to nosidło Nowe nosidło WOMAR!!!! (1666646293) - Aukcje internetowe Allegro
Kupiliśmy na ten wyjazd nad morze, bo z wózkiem to raczej nie da się po plaży chodzić, a w chuście to też takiego starszego to średnio się nosi bo trzeba wiązać, a jak zacznie marudzić to rozwiązywać i mało to wygodne. Mam nadzieję że sprawdzi się to nosidło.
 
reklama
Do góry