reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

wiesz renata ja nie mówię ,ze akurat ta co ja mam jest najlepsza bo z disneya , chodzi tylko ,zeby to nie byly wlasnie smierdzące maty. To one zawieraja jakiś toksyczny środek. Takze najlepiej przed zakupem - powąchać :-D;-)
 
reklama
A ja sobie moge mate w d... wsadzić bo franek ma ją daleko gdzieś, jak by nie leżała i ile by obok kapek nie było to on i tak musi na podłoge wyjść, więc olewam, hitem jest teraz zasuwanie po podłodze na totalnego golasa, radoche ma straszną tylko ja mam od czasu do czasu prezent w postaci kałuży lub jakiejś grubszej sprawy do sprzątania...
 
No,wiem,że cena "wow!!!":(.Ale tego linka tak na szybko -poglądowo wstawiłam,na pewno szukałabym czegoś tańszego - na Allegro czy gdzieś....Strasznie mi się spodobał,bo i jednemu dziecku wygodnie,a i dwójke od biedy zapakowac można,na wspólny spacerek czy coś:)- często jak jestem na wsi u siostrzenicy M. i ona chce wziąć oba nasze berbecie na spacerek,no,to troche problem jest.Hehe,Nice i dobranocka powinny się przyjrzec ustrojstwu:)- za chwile dla nich byłoby jak znalazł:)
 
Mój mąż pokazywał mi kiedyś ten sprzęt. Nawet spotkaliśmy gdzieś na spacerze takiego pana z tym i powymieniał z nim parę zdań na temat tego i koleś sobie bardzo a to bardzo chwalił. Mojemu się podoba bo bardzo lubi jeździć na rowerze :)
Teraz jak śmiga skuterem to mówi że chętnie małego wziąłby też ;P
 
swojego czasu w DDTVN była omawiana sprawa tych przyczepek i bardzo je zachwalali. Chyba fajna sprawadla rowerzystów , bo u mnie tu duzo sie tego widuje. Sama jednak nie posiadam roweru więc nie sprawdzę.
Ja natomiast zaczynam rozglądać sie za nosidełkami , bo jak pojadę na wczasy to w razie jakichs wycieczek górskich czy innych ekstremalnych , to własnie nosidełko byloby fajne. Czy posiadacie moze takowe? Ja chcialabym takie zeby maly mógł przodem do swiata siedziec. No i zeby cena mnie nie zabila.
 
te przyczepki i mi się podobają, szczególnie że mąż zapalony rowerzysta, ale ze względu na cene to jednak za jakiś czas poprostu siedzenie kupimy doczepiane z tyłu i tyle.

doris,
ja też myślałam o nosidełku ale stwierdziłam że jednak za bardzo mi się nie przyda więc szkoda mi kasy, ale uważam że to strasznie fajna rzecz :)
 
reklama
Happy przyczepka jest super, choć cena zwala z nóg. Ja jednak wolę zwykły fotelik rowerowy, który wg mnie i tak jest bardzo drogi.

Doris z nosidełkiem nie pomogę, ponieważ nie mam i nie zamierzam mieć. W razie czego dysponuję chustą, która musi mi wystarczyć.
 
Do góry