reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Roxannka my mamy taki zwykły fotelik do wanny i jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza teraz, gdy młody usiłuje wstawać. Mogę swobodnie zostawić dzieci same w prysznicu i nie martwię się o ewentualne wypadki :-) Mata bardzo mi się podoba, chociaż wiejskich zwierzątek akurat mamy pod dostatkiem w naturze :-D
 
reklama
My kupiliśmy duplo zwierzątka wiejskie własnie, będziemy próbowali Franka uczyć co jest czym... :)

Sheeney co do tych statystyk to brano po uwage tylko zdorowo urodzone niemowlęta, gównie śmiertelność poszczepienna i urazy były brane pod uwage, w tym własnie urazy głowy w I roku życia i wypadki komunikacyjne. U nas przy zdiagnozowanej wadzie u płodu tez do pewnego momentu proponuje sie abircje a potem ewentualnie odstapienie od terapii, tzn rodzic może podjąć decyzje że po urodzeniu dziecka które nie może żyć bez aparatury czy skomplikowanych zabiegów nie wyraza na nie zgody i zabiera je do domu mając pełną świadomość jak to się skończy.
 
Ostatnia edycja:
My też nic nie kupiliśmy, bo mały wszystko ma co trzeba. Ale ostatnio dostał skoczka, nowy fotelik samochodowy w zeszłym tygodniu, więc chyba sobie już odpuścimy, no chyba że wypatrzę jakąś zabaweczkę jak będę na zakupach.
 
roxi "zabawki Doris" - hehe wiesz co dobre :-D.
A tak powaznie to bardzo mi sie ta mata podoba. U mnie też odgłosy zwierzat to ostatnio szalenie interesująca sprawa. Taka mata wreszcie by mnie wyręczyła :p
 
Co do zabawek, to ja sie przymierzam do hula-kuli, tylko w sklepie widzialam po 120zl a na allegro mozna kupic za ok90zl, musze to jeszcze przemyslec:)
 
ja chce ta vtech, mozliwe ze ta tansza byla z fishera, ale jakos bardziej ta vtech do mnie przemawia, no nic zobaczymy, najwyzej wezme taki bebenek z tesco, tez fajny a -+ o polowe tanszy:)
 
reklama
widziałam ten grający bębenek - fajny był :-)
My mamy tę kulę Vtech i jest o niebo fajniejsza od tej fisher price (sąsiadka ma). Ta fisher price w zasadzie tylko 'chodzi', a ta vtech jest interaktywna - są przyciski ze zwierzaczkami do naciskania - wydaje wtedy odpowiednie odgłosy, są guziczki z cyferkami i jak się wciśnie to też mówi co za cyferka. Do tego melodyjki, światełka. Naprawdę fajna jest. Ja kupiłam na allegro jakoś za 80 zł.
 
Do góry