reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

hehe, nie umiem tego opisać ;-) MALUTKA jak się okaże, że Pudzian z tego pić nie będzie umiał to też nie będę tego używać
 
reklama
a ja mam pytanko, czy ktoras z was ma za sobauz zakup nocnika?:)
czy powinnam zwrocic na cos szczegolnego uwage przy jego zakupie? na pewno nie chce zadnych grajaco- swiecacych
wynalazkow-
 
Ja kupiłam już nocnik - w hipermarkecie, zwykły, za 12 czy 15 zł, jest z pozytywką - jak dziecko siusiu zrobi to gra melodyjka. Małemu się podoba. Sadzamy go już, robi elegancko siusiu, no i wczoraj kupkę tez zrobił - tylko u chłopców to trzeba odpowiednio sadzac dziecko bo inaczej siuśki są obok nocniczka zamiast w środku ;-) Wiadomo że to teraz przypadek i on nie kuma o co chodzi,ale chcemy go oswoić z tym sprzętem (żeby wiedział że coś takiego jest i że się na tym siedzi chwilę) zanim będzie raczkował i chodził, bo potem to nie będzie chciał siedzieć i będzie uciekać z niego. A teraz jak dopiero co zaczyna siedzieć to ma wielką frajdę z tego i jest to dla niego atrakcyjne.
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o nocnik dla chłopca to ja zwróciłabym uwagę, żeby z przodu miał taki wypustek do góry, takie coś jak tu FISHER PRICE M4774 NOCNIK ROYAL 3w1 z FANFARAMI ! (1540167533) - Aukcje internetowe Allegro im większy tym lepiej, bo siusiaka utrzymuje na miejscu. Ja kupiłam taki Nocnik foka firmy Maltex, kolory (1553019732) - Aukcje internetowe Allegro
Bo są też nocniki bez tego bajeru Fisher Price RÓŻOWY NOCNIK Z FANFARAMI P4323 (1557168011) - Aukcje internetowe Allegro lub WSPANIAŁY NOCNIK - FOTELIK Z MELODIĄ I WKŁADKĄ (1546626249) - Aukcje internetowe Allegro i takich dla chłopców nie polecam.
Dla dziewczynki to wszystko jedno czy takie coś jest czy nie, bo i tak siki w górę (chyba) nie polecą :)
Mój syn tylko kilka razy korzystał z tradycyjnego nocnika, bo mi się go nie chciało myć (wiem, wiem, leń ze mnie). Kupiłam nakładkę na sedes. Coś w tym stylu Nakładka na Toalete do nauki siusiania 3kolory (1545571463) - Aukcje internetowe Allegro. A teraz to są takie bajeranckie NOCNIK -DRABINKA - NAKŁADKA NA WC ze stopniem (1545877593) - Aukcje internetowe Allegro
 
e-lona, wow nie wiedziałam że przy nocnikach jest taki wybór ;) i dzięki za podpowiedź o tym żeby dla chłopców kupować troche inne, z tym "daszkiem" :)))
 
Ja mam dokładnie taki nocnik: DISNEY Zapachowy nocnik z pozytywką, 3 kolory (1543921228) - Aukcje internetowe Allegro
No i własnie się dowiedziałam że on jest zapachowy :-D No i rzeczywiście jakoś tak ła dnie pachnie jak on siuśki zrobi i się ciągle zastanawiałam co to za zapach, myślałam że to pupa małego od chusteczek nawilżanych tak pachnie, a to nocnik :-D Ja kupiłam go w Realu jakoś za12 czy 14 zł, wiec nie opłaca się na allegro.
No i potwierdzam - dla chłopca koniecznie z tą wypustką z przodu. No i też jak się chce małe dziecko sadzać to lepiej taki z oparciem z tyłu - stabilniej maluchowi się siedzi.
 
Ostatnia edycja:
czy któraś z Was ma smoczki uspakajacze avent 0-6, bo moje dziecko nadal korzysta z 0-3, bo 3-6 w ogóle mu nie podchodzą, to może chociaż mu spróbuję zmienić na te 0-6. czy one też są takie bez zaokrąglenia, całe mniej więcej tej samej szerokości, taki "badyl" ;-) bo Pudzianek tylko takie toleruje...
 
reklama
a ja mam pytanko, czy ktoras z was ma za sobauz zakup nocnika?:)
czy powinnam zwrocic na cos szczegolnego uwage przy jego zakupie? na pewno nie chce zadnych grajaco- swiecacych
wynalazkow-
Ja mam zwykły zielony nocnik po Kubie. Sprawdził się rewelacyjnie:-)
czy któraś z Was ma smoczki uspakajacze avent 0-6, bo moje dziecko nadal korzysta z 0-3, bo 3-6 w ogóle mu nie podchodzą, to może chociaż mu spróbuję zmienić na te 0-6. czy one też są takie bez zaokrąglenia, całe mniej więcej tej samej szerokości, taki "badyl" ;-) bo Pudzianek tylko takie toleruje...
natuś ja mam już 6-18. Są szersze niż te 0-3, więc nie poradzę...
 
Do góry