reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

to fajnie Wam :-)
ja miałam w ręku i byłam bardzo zadowolona, ale masz rację dobranocka, że pewnie tu dużo robi marka, a ponieważ mąż pewnie nie przeboleje jego ceny, więc kupimy coś tańszego. tylko nie wiem co :-(
 
reklama
opcja 4 lozeczko
opcja 5 lezaczek
opcja 6 krzeselko do karmienia
opcja 7 przyrzad gimanstyczny dla mamy
opcja 8 wozek na zakupy

my mamy mutsy i spacerowka mi sie podoba, nie jest ciezka, ale chce taka lekka, skladana dla mamy kupic, bo u niej schody sa i jakos tak wozenie w obie strony wydaje mi sie klopotliwe, zwlaszcza ze pewnie zawsze sie bede spieszyc co by malego podrzucic a potem odebrac jak najszybciej. maclaren ladniutki tylko ta cena:szok:, a co myslicie o chico , esporo i bebe confort tez mi sie nawet poodbaja, sama nie wiem, za duzy wybor....
 
opcja 4 lozeczko
opcja 5 lezaczek
opcja 6 krzeselko do karmienia
opcja 7 przyrzad gimanstyczny dla mamy
opcja 8 wozek na zakupy

my mamy mutsy i spacerowka mi sie podoba, nie jest ciezka, ale chce taka lekka, skladana dla mamy kupic, bo u niej schody sa i jakos tak wozenie w obie strony wydaje mi sie klopotliwe, zwlaszcza ze pewnie zawsze sie bede spieszyc co by malego podrzucic a potem odebrac jak najszybciej. maclaren ladniutki tylko ta cena:szok:, a co myslicie o chico , esporo i bebe confort tez mi sie nawet poodbaja, sama nie wiem, za duzy wybor....
ja już wcześniej pisałam że bebe confort jak dla mnie jest ok i ja kupiłam go w promocji za 280 zł więc naprawdę uważam że warto:-)Idealny na zakupy i lekki we wnoszeniu po schodach:-)
 
Na tą spacerówkę młody poczeka aż sam usiądzie, ale już ją mamy.
Peg Perego Pliko P3 On Track:
100_0809_450x600.jpg
100_0808_800x600.jpg
Kupiliśmy używaną. W sklepach chodzą po ok 1000zł, my wyrwaliśmy ją za 100zł.
Jeżdżona tylko jeden sezon, stan idealny.
 
reklama
Do góry