reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
możecie mnie zbesztać,ale ja mam i chyba nie wyrzucę.
Jakby nie patrzeć prawie w każdej zabawce znajdzie się jakaś substancja itp.która jest szkodliwa i muszę się przyznać że też mam takie puzzle i też ich raczej nie wyrzuce...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja też mam takie puzzle piankowe, póki co też ich chyba nie wywalę. Kładę na tej macie matę edukacyjną,żeby mały miał bardziej miekko, bo na podłodze jak raz leżał to się uderzył główką trochę. Ale jak to otworzyłam to muszę przyznać że śmierdziało, więc potem to niekoniecznie będę używać, ale na razie on się do tego nie dotyka.
 
reklama
Do góry