reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Nasz może dostanie matę od dziadków, zobaczymy. Pod choinkę chcemy mu leżaczek kupić.
Mam problem bo chcę małemu kupić termometr i nie wiem jaki. Możecie coś polecić?
Zastanawiałam się nad dousznym Braun`a albo BabyOno ale ten drugi złe opinie ma. Pomóżcie :tak:
 
ja zakupilm ta:
Wielofunkcyjna-kolorowa MATA dla niemowląt (1314605924) - Aukcje internetowe Allegro
moja opinia fajna kolorowa ale wg mnie za mala, mozna polozyc dziecko, ale nie ma juz miejsca aby sie przeturlac z boku na bok,
dostalismy jeszcze taka MW- FISHER PRICE BŁĘKITNY TUNEL MATA 3W1-WYS 24H (1306225888) - Aukcje internetowe Allegro
ale na razie nie rozpakowywalam, bo jak sie malemu nie spodoba na macie bede chciala sprzedac

wg mnie wazne zeby rozmiarowo byla dostosowana do przeturlania sie dziecka a nie tylko do lezenia plackiem
 
Nasz może dostanie matę od dziadków, zobaczymy. Pod choinkę chcemy mu leżaczek kupić.
Mam problem bo chcę małemu kupić termometr i nie wiem jaki. Możecie coś polecić?
Zastanawiałam się nad dousznym Braun`a albo BabyOno ale ten drugi złe opinie ma. Pomóżcie :tak:
ja osobiście nie polecam termometrów dousznych. nie umiem nimi mierzyć ani ja ani mój mąż. za każdym razem wychodzi inny wynik. trzeba umieć wycelować w błonę bębenkową, a to nam się jakoś nie udaje...
 
ja mam taki który jest zarowno do uszu jak i czoła. Genilny. A co do pomiaru w insrukcji jest napisane aby mierzyc 3-krotnie. Ja tak robie i czasem jeden jest jakis za mał albo za duzy a dwa kolejne sie powtarzaja.
 
a u mnie totalnie te pomiary są od czapy. próbowałam też zmierzyć sobie jak mialam 39st od piersi (tak pokazywały dwa normalne termometry) a tu np> 36,4 35,3, 36,8

i bądź tu człowieku mądry... mój mąż też nie umie nim mierzyć.
 
teraz też kupiliśmy w smoczku (co prawda nie z canpola ale też dobry) i ten typ termometru mogę z całą pewnością polecić :-)
 
reklama
Do góry