reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
u nas w InterMarche (jak to się pisze?) jest jumbo pack dwójek 94 szt za 49 chyba i opakowanie chusteczek sensitive gratis.
 
Też myślę nad spróbowaniem innych pieluch niż pampersy. Może jakieś możecie polecić? Chyba kupię z rossmana, a potem wypróbuję z innych marketów.
 
HUGGIES Pieluszki MEGA PAKA 3-6kg 90szt. GRATIS (1316814447) - Aukcje internetowe Allegro

kupowałyście może takie pieluszki???? chyba się opłaca. Wychodzi po 0,40 za sztukę i przesyłka jest w miarę niska. My cały czas na pampersach ale może spróbujemy.

Ja cały czas ich używam, są super, w Kauflandzie jest teraz na nie promocja i kosztują 34,90. Nam się ani razu nie zdarzylo żeby coś wyleciało. Z Zuzką też uwżywaliśmy tylko Huggies premium.
 
reklama
Do góry