reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Roxannka posciel przecudna!!

Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z tymi pieluszkami z wycieciem na pepek?? warto je kupic do puki pepuszek sie nie zagoi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja też mam jedną :)

a wiecie co? przykleiłam te naklejki fluorescencyjne z biedronki... i kiszka... może ja mam jakieś feralne ściany, ale u mnie spadają :-( i na dodatek słabo świecą, a tak się cieszyłam na Kubusia...
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wiem czemu Wy kobiety jesteście z takimi facetami. Rozumiem, że to ten Pan będzie Ciebie i dzieciątko odbierał ze szpitala? To załatw gada. Zadzwoń na policję i powiedz, że z tąd i tąd o godzinie tej i tej wyjechał samochód z noworodkiem bez fotelika, a w dodatku kierowca jest chyba pod wpływem ;-) a jadą tu i tu ;-)
Już mu powiedziałam, że tak zrobię jeśli będzie się dalej upierał, że fotelik nie potrzebny. Perspektywa mandatu go nieco popycha do zakupu fotelika...ale i tak uważa, że to się nie opłaca tak na parę razy bo nie będziemy nigdzie jeździć. Płakać mi się chce, że chodzi o bezpieczeństwo jego dziecka a on kalkuluje czy mu się to opłaca czy nie.
Sivle nie rozumiem jak można być z takim gościem, niestety...
Nie wiem, po prostu nie umiem tego wytłumaczyć. Może coś ze mną jest nie tak, że mimo iż nie chcę się zgodzić na ślub o który nalega to nigdy nie potrafiłam tego definitywnie skończyć...
A ja rozumie i znam to z autopsji,a żeby cokolwiek zmienić trzeba naprawdę mnóstwo sił których Ci życzę Sivle69 czasami faceci są draniami i trzeba im konkretnego kopniaka żeby ich zmienić
Powoli mi ich brakuje, dziękuje
...jeśli się kocha swoje dziecko najmocniej na świecie - a tak powinno właśnie być - to w ogóle do głowy nie przychodzi, żeby nie zabezpieczyć jego życia.
Pewnie, że tak powinno być. Ale ten Pan jest zbyt zapatrzony w siebie. Łudzę się jeszcze w duchu, że może po urodzeniu dziecka coś mu się rozjaśni, jakie są priorytety.

Kończąc temat fotelika, postanowiłam sama go kupić bez jego pomocy.
Dzieciątko najważniejsze ;)
Myślałam nad tym Hauck Zero Plus
Fotelik HAUCK Zero PLUS 0-13 kg ! 50% ceny !! (1254187135) - Aukcje internetowe Allegro
W testach wypadł bardzo dobrze 4pkt. no i cena świetna jak na foteliki

P.S
sugar_and_spice - Oglądałam kiedyś te literki na allegro, strasznie mi się spodobały. Nad łóżeczkiem czy w pokoju dziecka będą wyglądały świetnie! :)

Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z tymi pieluszkami z wycieciem na pepek?? warto je kupic do puki pepuszek sie nie zagoi?
Ja mam parę sztuk, które dostałam jako próbki i myslę, że puki pępek nie odpadnie to moga się przydać ale czy trzeba kupować specjalnie? Popatrzyłam jak to wygląda i równie dobrze na tych zwykłych mogłabym wyciąć kawałeczek z przodu i byłoby to samo ;)
 
Ostatnia edycja:
Chciałam się podzielić swoimi doświadczeniami odnośnie rzeczy dla maluszków - Pampersy rozmiar 2 sa na początek za duze (przynajmniej przy masie ok 3kg; mój synek miał 3150) Miałam 1 paczkę Pampers rozmiar1 i było wszystko git, teraz zaczęłam używać rozmiar2 i efekt taki ze maly miał całe śpiochy i rożek zasikany, więc idę dziś po jedynki.

Sudocrem - nie radzę stosować jeśli maluch nie ma odparzeń. W szpitalu go posmarowałam i efekt był taki, że zlazła mu po tym skóra. Jak pediatra zobaczyła to od razu się spytała czy przypadkiem sudocremem nie smarowałam... Powiedziała że najleplszy zielony Linomag w maści lub Alantan. Stosuje Linomag i skórka jest super. Sudocrem - tylko na odparzenia, bo strasznie wysusza skórkę i przez to się zluszcza.

Jeśli chodzi o ubranka to najlepiej się sprawdzają pajace rozpinane z przodu i na nóżkach - najwygodniejsze do ubierania i zmiany pieluch.
Niedrapki całkiem nie zdają egzaminu, bo spadają z rączek - lepiej sprawują się malutkie skarpetki założone na rączki.
 
Też mam paczkę Bella Happy 1. Wycięcie na pępek nie jest niezbędne, bo można pieluszkę po prostu podwinąć. Jednak pieluszki Bella bardzo mi się podobają i mają piękny, taki pudrowy zapach. Zobaczymy, może będę je kupować - uważam, że warto wspierać dobre, polskie produkty. Dużo taniej te pieluszki wychodzą, jak kupuje się je przez Internet: Pieluszki - Sklep Internetowy Bli
 
Sudocrem - nie radzę stosować jeśli maluch nie ma odparzeń. W szpitalu go posmarowałam i efekt był taki, że zlazła mu po tym skóra. Jak pediatra zobaczyła to od razu się spytała czy przypadkiem sudocremem nie smarowałam... Powiedziała że najleplszy zielony Linomag w maści lub Alantan. Stosuje Linomag i skórka jest super. Sudocrem - tylko na odparzenia, bo strasznie wysusza skórkę i przez to się zluszcza.
Dzięki za informacje, ja właśnie nie kupowałam tego Sudocremu bo stwierdziłam, że pewnie jest za silny. Kupiłam za to linomag i widzę że dobrze zrobiłam :) A sudocrem pewnie się przydaje w razie odparzeń, więc gdyby mi się trafiły to dopiero kupię
 
reklama
Do góry