reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Ja też mam taki śpiworek do wózka i fotelika, bardzo gruby, więc też zimy się nie boję :)
Fotelik też w końcu zakupiłam, więc jest wszystko w porządku :)
A dzisiaj dostałam prezent- zapas smoczków z Aventa do butelek z tej samej firmy, które już wcześniej miałam.
Różne rozmiary, więc starczą na dłuugo ;)
 
Mamuśki a napiszcie coś o biustonoszach do karmienia. Muszę coś kupić a nie wiem jakiej firmy brać. Nie chcę takiego miękkiego, wolałabym usztywniany i żeby zaraz się nie rozciągnął. Możecie coś polecić?
 
Malutka, ja się zakochałam w karmnikach firmy alles- są piękne, z klapkami i mają elastyczne fiszbiny. Są na allegro tak średnio po 50 zl (zależy jaki model) i mają dużo rozmiarów. Ale na razie kupiłam bez fiszbin w tesco z f&f chyba, za 10 zł i jest całkiem niezły. Nie wiem jeszcze jak nam pójdzie karmienie, no i jaki będę miała rozmiar, a szkoda mi teraz kupować, jakby miał być niedobry.

Polecam kalkulator rozmiarów: ***Elektroniczny bra-fitter*** - Strona G
 
Właśnie szukałam na mieście jakiś staników, bo te co miałam w poprzedni to były do d... A te widzę, że wyglądają porządnie i cena przystępna. Bo tak normalnie to trzeba zapłacić ze 100 zł za usztywniane.
 
Ja kupiłam z firmy Mizet 75C, też bardzo wychwalanej. Faktycznie stanik mieciutki i fajnie zrobiony ale.... za mały. No i muszę szukać nowego a ten sprzedać. (gdyby któraś chciała to mówić bo szkoda, żeby leżał ;) )
Zamawiałam na Allegro i kupiłam na takie wymiary jakie miałam w tym momencie, to było miesiąc temu a teraz przytyłam. Nie wiem o czym ja myślałam :p
 
Jakiś czas temu pisałam Wam o tym, że kupiłam dwa cyckonosze z firmy Alles Mama.
Moim zdaniem są rewelacyjne. Nie dośc, że jakośc porównywalna do Triumpha, to są bardzo estetyczne, żeby nie powiedziec seksowne i wygodne. Odpinają się za pomocą jednej ręki. Mnie się bardzo podobają, bo nie trzeba się czuc jak dojna krowa w wielkim cyckonoszu.
Moja kumpela używa ich od 4 miesięcy i jest bardzo zadowolona.
Mam taki: _____Biustonosz do KARMIENIA - ALLES Mama NEW 90 D (1206613623) - Aukcje internetowe Allegro
I taki: Biustonosz do karmienia ALLES MAMA DREAM 80F 24H!! (1231814009) - Aukcje internetowe Allegro

Radzę korzystac z rozmiarówki na aukcjach, każdy producent ma inną. Ja wzięłam rozmiar większe, dojdzie wkładka, a i piersi będą pełniejsze.
 
Ja też polecam staniki firmy Alles Mama, są naprawdę super. Można w nich czuć się seksownie i ponętnie. Ja mam na razie dwa- jeden kupiony pod koniec ciąży i jeden po porodzie. Jeśli kupujecie przed porodem to pamiętajcie żeby wziąć większy rozmiar bo w czasie laktacji piersi się powiększają ( mi o miseczkę wzrosł rozmar). Są wykonane z bardzo delikatnego materiału a to bardzo ważne ze względu na to że piersi w czasie karmienia są delikatne u mnie np brodawki i nie wyobrażam sobie żeby mi coś jeszcze je podrażniało. Zapięcie super i szybko idzie dostać się do piersi. :-)
 
reklama
A ja polecam staniki Canpol Babies, koszt około 20zł, mój kupiłam w Carrefourze. Nie jest sztywny, tylko mięciutki, ale za to wygodny jak druga skóra, nic a nic nie drażni. Przy karmieniu doskonale się sprawdza, a wkładki laktacyjne ładnie się go trzymają.
 
Do góry