reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

sparrow, Twój wózeczek jest bardzo fajny. I jaki miły dla oka. Myślę, że będziesz z niego zadowolona.

A ja nadal nie mam wózka, nawet zamówionego i jakoś mnie stres nie zjada.

A ja ostatnio się stresowałam że nie mam termometru dla małego ani żadnych środków do pielęgnacji a tu widzę,że niektórzy jeszcze wózka nie mają mimo że ich suwaczki biją aż ciepłem :):):)
 
reklama
A ja ostatnio się stresowałam że nie mam termometru dla małego ani żadnych środków do pielęgnacji a tu widzę,że niektórzy jeszcze wózka nie mają mimo że ich suwaczki biją aż ciepłem :):):)

Hihi, no nie maaaają! I żyyyją, buuuuchacha!

Więc niech się nikt nie przejmuje - ja mam i tak lepsze ekstremum w brakach w wyprawce.
 
Efuś ja miałam takie podejście do ostatniej wizyty jak mi gin powiedział że do terminu nie doczekam..najpierw niedowierzanie, szok a później panika "bo jeszcze tyle do zrobienia" :eek: no i teraz jak sie wzięłam za siebie to nagle okazało się że brakuje nam już tylko kilku drobiazgów..ale gdyby nie wizyta to nadal żyłabym sobie w błogim "jeszcze mam czas":-D
 
Wg mnie wózek nie jest od razu niezbędny. Przecież i tak szybko z maluchem na dwór się nie wyjdzie.
Ja dzisiaj zamówiłam kilka ciuszków 56, jeszcze chce to z małżem skonsultować bo taka niezdecydowana jestem ;-)
W tym tygodniu chcemy zamówić łóżeczko. Wózka jeszcze nie.
Dziewczynki czy któraś wie na której stronie była lista wyprawkowa? Nie mam siły tylu stron przeszukiwać ;-)
Ja dopiero teraz zaczynam kompletować cokolwiek i kompletnie nie wiem co mi jest potrzebne.
 
jesli tak wymieniamy kto czego jeszcze nie ma .... to ja nie mam wózka (ale jest zamówiony i do odbioru w sobotę :-)) , ale bardziej matrwi mnie to ze nie mam wanienki :-( buuuuu - niestety przegralam aukcję i lipa. W czwartek konczy sie kolejna - moze tym razem sie uda wygrac. Nie cierpię tych aukcji!
 
Malutka80 takie listy istnieją w tym temacie na stronie 6,ale nie wiem czy dokładnie o to Ci chodzi. Bo ogólnie to chyba cały ten temat jest jedną wielką listą wyprawkową bo co chwilę ktoś coś dopisuje :D :D
 
Po tygodniu chcesz od razu na dwór wyjść czy chodzi Ci o wystawianie malucha w wózku na balkon? Ja nie wiem jak to ma się odbywać ale słyszałam teorie że po 2 tygodniach dopiero przy otwartym oknie ubranego jak na dwór troszeczkę trzymać.
 
Ja jestem wyznawczynia tej teorii co Kahaaa i spacerki to u nas będą migusiem. Będziemy zaczynac stopniowo bo nie wyjdziemy od razu na 3 godziny ale szybko mam zamiar dobić do 2-godzinnych wyjść. Niech sie wietrzy i hartuje :)

A co do wyprawki to ja chyba jeszcze z 2 przescieradełka dokupie na wszelki "w" jakiegoś siuskowego potopu :)
 
reklama
Po tygodniu chcesz od razu na dwór wyjść czy chodzi Ci o wystawianie malucha w wózku na balkon? Ja nie wiem jak to ma się odbywać ale słyszałam teorie że po 2 tygodniach dopiero przy otwartym oknie ubranego jak na dwór troszeczkę trzymać.

zamierzam wylezc normalnie na spacer, najpierw dosc dobrze przykrywac i nie lazic za duzo, ale potem bez przesady z kocykami. jak widze angielskie dzieci jak biegaja pol golo bez wzgledu na pore i nawet kataru nie maja to jak najbardziej jestem za hartowaniem.
a to o otwartym oknie ubranego jak na dwor to mi pachnie moja tesciowa... pewnie jak ona do nas przyjedzie to ataku serca dostanie jak zobaczy jak mlody na spacer smiga przy ulewnym deszczu.
 
Do góry