reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
przyszla paczka, wszytko tak jak zamowilam, i pieluszki tetrowe nawet calkiem calkiem, najbardziej sie balam przescieradelka do lozeczka, ale milusie jest i ladne kolory zobaczymy jak po praniu beda wygladac :)
 
Lolisza- lozeczko i kacik super- tez bede miec wiklinowe koszyczki, ale biale i na razie nie moge znalesc, wiec jakby ktos gdzies widzial, to prosze o informacje:))
a czy lozko jest tak kryjaco biale, nie widac przeswitow drewna i uslojnia? zalezy mi , zeby bylo calkiem bialutkie. A szuflada jest przykryta? jesli tak, to czym, ze wolalas zamaskowac?:)

białe koszyczki sa w ikei , a ze u mnie w miescie nie ma tego sklepu ( a wlasnie tez szukalam na komódkę na kosmetyki dla dziecka) to znalazłam tez w Jysk. Ja kupilam okrągły w cenie 24,99zł
 
Koszyczki tez będą białe, w tym sa póki co rózne szpargały wrzucone bo nie miałam co z nimi zrobić :)

Moriam nad szuflada jest jakby podłoga - na stronie to opisują jako podłoga podwójna czyli z jednej części robi się dno szuflady z drugiej jakby daszek nad nią żeby nie było widać co w niej jest, ale to jest taka płyta i ona jest brzydka jak dla mnie straszliwie. W tych kompletach poscielowych jest czasem taka falbanka do łóżeczka i ona by to przykryła tak ze z zewnątrz nie byłoby widać ale ja pościeli nie kupuje więc zamaskowałam tą płyte białym ochraniaczem. Problem zniknie jak maluch podrośnie i z racji bezpieczeństwa obnizy sie materacyk na sam dół, wtedy widac tego nie będzie.
Co do farby jaka jest pomalowane - generalnie kryje nieźle, ale są miejsca nad którymi mogliby sie bardziej skupić, na pewno lepiej pomalowane sa te w Ikei białe ale tamte łózeczka to płyta MDF i M stwierdził że lepiej drewniane. Przyszły kumpele to troche pomarudziłam, że tu odrobine niedomalowane, że ta dykta taka brzydka nad szufladą itd, ale szybko mnie ustawiły do pionu, że jak ja chce łóżeczko żeby było takie idealne to musze kupić za min 500 zł a nie za 250 i żebym sie nie czepiała...że za bardzo przywiazuje wage do szczegółów i tak to zawsze coś znajde i że jak kupiłam je za taka kase to nie mam co teraz chodzić i szukać dziury w całym i chyba racje mają. Oglądałam na zywo sporo łóżeczek i faktycznie między tymi do ok 300 zł a tymi w granicach 500 jest duża różnica w wykonaniu, ale z drugiej strony jak maluch ma spać w nim ok 2 lata i jeszcze potraktować ząbkami i Bóg wie czym to troche szkoda jakąś większą kasę wydawać.
 
Co do zabkow na lozeczku to w ikei sa takie specjalnie ochraniacze, co by dziec nie ostrzyl zebolkow na drewienku, ale wlasnie na tym ochraniaczu, wiec da sie uchronic lozeczko przed pozarciem:). Pasuja na wiekszosc lozeczek
 
LOLISZA - oj, to mnie nie pocieszylas- bo ja tez czepialska jestem. I nawet za 250zl:)
a ta plyte nad polka mozna, twoim zdaniem, obkleic okleina, albo pomalowac?
 
dziewczynki jak to jest z trymi pampersami bo juz zgłupiałam jakie mam kupic na pocztek??? bo na jednych pisze new born na innych active baby i nie wiem jakie to maja byc...
 
reklama
dziewczynki jak to jest z trymi pampersami bo juz zgłupiałam jakie mam kupic na pocztek??? bo na jednych pisze new born na innych active baby i nie wiem jakie to maja byc...
Ja właśnie też jeszcze nie mam żadnych bo nie wiem jakie kupić. Tyle jest tych rozmiarów, nie wiem czy te a pampersa najmniejsze się opłaca kupować czy nie będą za małe.
 
Do góry