reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

ja przed ciaza mialam d, wiec sie bardzo zdziwialm jak obeszlam sklepow kilkanascie i nigdzie stanika dostac nie moglam, a teraz ledwo w e sie upinam, a po porodzie podobno jeszcze o jeden w gore, to juz zalamka, dwie stowy za stanik placic,
w uk taniej wiemy, tylko ze teraz to nas do samolotu nie wspuszcza, ja czekam na nasluch na dzidzie z anglii o ktrym pisalyscie co w asdzie byl, znajomy mi ma w poniedzialek przywiezc ;) ale o stanik to bym juz go nie prosila :p
 
reklama
do samolotu wpuszczaja do konca 35 tygodnia. jak latałam to dokładnie przeczytałam przepisy. do 26 tygodnia nie moga odmowic a od 27 do 35 maja prawo poprosic o zaswiadczenie od lekarza ze kobieta jest zdrowa. Latałam i czarterem i rejsowym z przesiadkami i nigdy mnie nikt nie poprosiło zaswiadczenie cociaz miałam po polsku, angielksu i arabsku.
 
Byłam dzisiaj po te promocyjne pampki w Tesco. Otóż rozmiary od 3 w górę. Ale właśnie miałam w planach 3 kupić na później, no dwie ostatnie paczki 3 dorwałam:)
 
dobrą przemiane materii ma Zochan:D:D:D

słuchajcie no, kochane: CZY KTÓRAŚ KUPOWAŁA MOZE JAKIŚ KARMNIK???? W SENSIE STANIK DO KARMIENIA?????????? poluję na allegro, ale nie wiem totalnie na co sie zdecydować... ceny od 20zł po 220zł...chciałabym coś raczej w racjonalnej cenie, ale żeby sie po pierwszym praniu nie rozleciało:/// czy któraś ma jakiegos sprawdzonego sprzedawcę albo firmę??????????????????????????/

Ja nie mam w planie kupna i noszenia tego typu stanika. moim zdaniem ,moze fajne jest to,ze sie odkrywa miseczkę i łatwo przystawić dzidzia do cyca ,ale to chyba jedyna zaleta. Te staniki są za miękkie i niestety nie trzymaja dobrze piersi , przez co stają się obwisłe :-(
Ja tam wolę normalny z grubą fiszbiną i lekko usztywniany ,na porządnych ramiaczkach :-)
 
Lolisza- lozeczko i kacik super- tez bede miec wiklinowe koszyczki, ale biale i na razie nie moge znalesc, wiec jakby ktos gdzies widzial, to prosze o informacje:))
a czy lozko jest tak kryjaco biale, nie widac przeswitow drewna i uslojnia? zalezy mi , zeby bylo calkiem bialutkie. A szuflada jest przykryta? jesli tak, to czym, ze wolalas zamaskowac?:)
 
Doris- dla mnie taki stanik to niesamowita wygoda, moze jesli faktycznie ma sie potezny rozmiar biustu, to moze to wplynac na pozniejsza flakowatosc, ja jednak mam zdecydowanie maly i jak mi do miseczki C urosnie to bedzie dobrze, wiec moge pozwolic sobie na taki komfort kamrmienia:)
 
reklama
Co do biustonosza, to ja nadal mam problem. Duży obwód pod biustem a miseczka B. I to kurcze piersi mi w ogóle nie urosły:no:

Właśnie otworzyłam szafę, w której składuje pampersy. Tak dokupowałam po dwie paczki na promocjach i normalnie szok przeżyłam. Oprócz tych 1 do szpitala, mam 3 paki 2 i 7 paczek 3:)
Mam nadzieję, że szybko mój mały nie wyrośnie z tych 3 i damy radę je wykorzystać.
Póki co chyba pierwsze 3 miesiące mam z głowy:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry