reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Te z allegro rzeczywiście ładnie i praktycznie wyglądają ale ja się jakoś boję, że sobie dobrze rozmiaru nie dobiore i potem zamotka będzie. U mnie się w 99% na najzwyklejszym, bawełnianym staniku wybranym w jakimś sklepie z bielizną skończy;))
 
reklama
ja sie na alegro jednak nie zdecyduje, jakos stanik to musze przymierzyc, bo rozmiar rozmairowi nie rowny a komfort najwazniejszy i do tego te do karmienia jakos tak mnie odpychaja, wiec na razie sprubujemy normalny z odpinanymi ramiaczkami, choc jak mi jeszcze po porodzie rozmiarowka zmieni to nie wiem gdzie kupowac je bede, bo teraz mam problem zeby dostac z rozpiananymi ramiaczkami
 
Dziś rano teściowa pojechała mi do Auchan po paczuszkę "1" pampersów premium care :)

A co do staników do karmienia.... to zmora która mnie męczy od miesiąca.... ale 2 września zjawię się w Warszawie i mam nadzieję że tam coś kupię. Narazie teściowa namierza mi sklepy w których wogle mają coś z mojej rozmiarówki..... narazie znalazła jeden sklep w którym mają karmniki 75F....
 
o ja... pozazdroscic... :) na kupilam "b" bo "a" nei robia i boje sie ze za maly bedzie :(

Ja bym nie była taka pewna kto tu komu powinien zazdrościć...... wiesz jak wesoło jest w sklepie jak ci powiedzą, że "takich Pani to nie produkują..." hiuhuihuih 1500 staników na sklepie a baba mi nie ma co zaproponować :D
 
wiem, z tym, ze ja to sie jeszcze z tekstem "takie to na dzieciecym" spotykam.... :)
skąd ja to znam... ;)

Poza tym mam wrażenie, że moje piersi zamiast rosnąć to się kurczą ostatnio. Przed zajściem w ciążę nosiłam A albo małe B, potem musiałam wszystkie staniki powymieniać na duże B albo nawet C a teraz dobre są znowu te, które nosiłam przed ciążą. I weź tu bądź człowieku mądrym...
 
reklama
Do góry