reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Podobno te pampersy z aloesem- jakiś zielony pasek aloesu w nich jest w środku bardzo uczulają. Nie wiem który to rozmiar pampków, ale chyba te wyższe niż 1 i 2. Ale niestety wszystko będziemy testować już na żywo.
 
z tego co ja wie to wszystkie pampersy z jakimis dodatkami typu aloes moga uczul;ac ja chce uzywac takich najzwyklejszych i od 2 zaczne bo 1 moga byc za male...
 
Moriam z ta płyta można zakombinowac moim zdaniem, ja sie nad okleiną zastanawiałam, ale M sie krzywi że po kiegi grzyba skoro po ok pół roku a może i wczesniej zjedziemy materacem w dół i nic juz nie bedzie mojego oka drażnić, no ale ja tez "czepiacz" :) Zrobie potem fotke tej płyty to zobaczysz sama, jak dla mnie to ona jest fee...

Co do pampków to te 1 mają troche inny wkład i lepiej chłoną te pierwsze kupki.
Ja mam "jedynek": Babydream Rossman 1 (28 szt.) - 1 opakowanie; Huggies Newborn 1 (27 szt.) - 2 opakowania; i dzis kupione w Auchan za 39,99 Pampers Premium Care 1 (78 szt.) - 1 opakowanie

"Dwójek": Pampers New Baby 2 (94 szt.) - 2 opakowania
I póki co więcej nie kupujemy.

Co do pampersów to sporo maluchów ma uczulenie na te nowe Premium Care (to te białe własnie) bo właśnie one mają dodany aloes (przyu każdym rozmiarze!)
i niektóre dzieci go nie tolerują.
 
Ostatnia edycja:
Zapomniałam dopisać, że właśnie mam te zwykłe klasyczne pampersy. Jakoś tym premium care nie ufam. Z 3 mam 3 paczki sleep&play z rumiankiem, mam nadzieję, że młody na rumianek nie będzie uczulony:)
 
Ja wczoraj byłam w Tesco i zalapalam sie na promocje pampersow za 39,99 rozmiar 2 - 108 szt. Wzielismy 2 paczki i mam jeszcze 2 paczki dwójek po 94 szt. z promocji w carrefour.
Rozmiar 1 - mam 1 paczke 43 sztuki. I to na tyle, wiecej nie kupuje. A porównywałam ten rozmiar 1 i 2 i ciężko było wypatrzeć różnicę, wydaje mi się tylko ze 2 są troszkę wyżej zabudowane, bo na szerokość mi się wydaje, że są takie same.
 
Mój starszy synek tolerował tylko oryginalne pampersy, po innych miał pupinkę wysypaną, a i ja jakoś nie mogłam się do innych przekonać. Teraz też inwestuję tylko w pampki.
Nice-girl ja też porównałam 1 do 2 i też uważam, że właściwie nie różnią się od siebie, tylko 2 są troszkę wyższe.
 
Ja wczoraj byłam w Tesco i zalapalam sie na promocje pampersow za 39,99 rozmiar 2 - 108 szt.
ooo, fajna promocja, ale już dzisiaj nie dam rady wybrać się do tesco...
a ja słyszałam od kilku osób już o uczuleniu właśnie na pampersy, więc różnie bywa

kupiłam dzisiaj w carrefourze 10 pieluch tetrowych, więc jeszcze przede mną... hmm... komoda, materac, przewijak, fotelik, prześcieradła, ręczniki i ochraniacz na łóżeczko i chyba wystarczy ;) bo ostatnio znowu dostaliśmy dużo rzeczy...
 
Ostatnia edycja:
a ja wkoncu dobrałam wozek tylko mam dwa i nie wiem ktory musze pojechac w poniedziałek i oba podotykac
1. bebetto vulcano
2. mutsy transporter
wiecie cos na ich temat?
 
reklama
Ja mam wózek Mutsy, ale model Urbanrider, wiec sporo się różni od Transportera, zwłaszcza stelażem. W każdym bądź razie jestem baaardzo zadowolona. Wykonanie bardzo solidne, materiały wysokiej jakości, bardzo łatwe składanie, rozkładanie, zdejmowanie kółek - wszystko się robi jednym kliknięciem.
 
Do góry