reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Lolisza, faktycznie świetne to łóżeczko. Chyba się przekonałam do białego, mimo że u mnie w mieszkaniu podłoga jest jasna drewniana, a drzwi i listwy przypodłogowe białe. Ale uwielbiam biel, ogólnie taki skandynawski styl urządzania wnętrz. Już się nie mogę doczekać, kiedy sama zamówię łóżeczko. :)
 
reklama
Lolisza- tak wlasnie podejrzewalam ze ta waga to zboczenie zawodowe hihi a apropo twojego warzenie to moje dziecko od 2-3 m-cy nic na wadze nie przybralo, a ciagle cos miele w buzi heh.
 
dobrą przemiane materii ma Zochan:D:D:D

słuchajcie no, kochane: CZY KTÓRAŚ KUPOWAŁA MOZE JAKIŚ KARMNIK???? W SENSIE STANIK DO KARMIENIA?????????? poluję na allegro, ale nie wiem totalnie na co sie zdecydować... ceny od 20zł po 220zł...chciałabym coś raczej w racjonalnej cenie, ale żeby sie po pierwszym praniu nie rozleciało:/// czy któraś ma jakiegos sprawdzonego sprzedawcę albo firmę??????????????????????????/
 
mnie jest ciezko kupic na allegro bo boje sie ze bedzie za duzy albo za mały. Moje normalne zaczynam gubic. Ale chyba kupie sobie normalne szkoda tylko ze nie mam siły pojsc na zakupy i chyba przemecze sie do porodu az mi woda zejdzie z nog i z wozkiem pojade
 
Ja kupowalam na allegro staniki do karmienia, firmy mizet- ale chyba juz jej tam nie ma, a szkoda, sa super i nie maja wysoko podniesionych ramiaczek- teraz bedzie zima, wiec olal to, ale jak kupowalam na lato, to do niektorych bluzek nie dalo sie zalozyc takiego stanika

w oszolomie sa tanie staniki do karmienia, na dziale dzieciecym
 
reklama
Do góry