reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Lolisza kącik śliczny :-):-):-)

mała_mi ja tez już nie wiem jak to jest z tymi ubrankami :confused2::confused2: np. wszystkie dzieci moich znajomych zaczynały od rozmiaru 62 :sorry::sorry: osobiście nie znam nikogo, kto 56 używał :eek::eek: ale ja mimo wszystko kupię kilka ubranek na 56...

nina ja też jestem mile zaskoczona ubrankami z tesco... szkoda, że mam je po drugiej stronie miasta :confused2::confused2:ale chyba poproszę męża, żebyśmy w przyszłym tygodniu podjechali
 
reklama
ja mam bardzo duzo ciuszków kupionych własnie w tesco.Moze dlatego rodzice uwielbiaja w nim robic zakupy a jak juz wejda na dział dzieciecy to mojemu tacie swieca sie oczka i tylko lata i wkłada do koszyka. Niestety moi rodzice swoja miłosc okzuja przez dawanie prezentów. Tak było ze mna, bratem jak i jego corka czyli pierwsza wnuczka i teraz widze ze z moja dzidzia zrboia to samo
 
Daaa Ty masz tesco po drugiej stronie miasta i Ci źle? :) Ja mam takie duże tesco (z ubrankami) ponad 60 km od siebie.
Lolisza super kącik dla maluszka.
Mala_mi z tymi rozmiarami to bardzo różnie bywa. Ja dzisiaj przymierzyłam nowe body i śpiochy, które są w rozmiarze 62 do tych, które mam po synu i też są w tym rozmiarze i okazało się, że te dokupione są bardzo duże, tak na rozmiar 68/74.
 
lolisza - fajny ten kącik :) Teraz to i mi narobilas apetytu na urzadzenie takiego - juz sie nie moge doczekac kiedy łózeczko sie pojawi, a najlepiej z malym kwilącym zawiniątkiem w środku :D Na razie łóżeczko stoi w częściach u rodziców na strychu, prawie 200km ode mnie, więc nici z urządzania ;)
 
Lolisza, bardzo mi się podoba kącik dla Twojego Franka. Dla mojego pokój urządzę, jak skończą ocieplać ten cholerny wieżowiec:wściekła/y:.

Dzisiaj dokonałam"wielkiego"zakupu. Kupiłam podgrzewacz Tefala za całe...6 zł:tak:. Mam pod domem sklepik z różnymi pierdółkami z Niemiec i już w kilka rzeczy tam się zaopatrzyłam;-)
 
Dzieki chociaż i tak znając życie z milion razy pozmieniam to i owo :)

Ja mam z kolei wózek u tesciów 160 km ode mnie, smieje sie ze te "podniety wyprawkowe" mam stopniowane - teraz łóżeczko, w przyszłym tygodniu a może nawet w weekend kumpela dowiezie mi jeszcze kilka rzeczy po swoim dziecku, w pierwszym, najpóźniej drugim tygodniu wrzesnia M pewnie po wózek i jeszcze kilka szpargałów do teściów pojedzie. Chciałabym najpóźniej na 20 wrzesnia mieć już wszystko bo wtedy bedę już w 36 tc co u mnie może wiązać się ze szpitalem więc chce juz wtedy byc gotowa.
 
Lolisza- fajnie wyglada lozeczko, ladnie sie odbija na tej scianie:) a wage kupowalas specjalnie, bo przewidujesz problemy z przybieraniem, czy po prostu sie znalazla??

Ja dzisiaj poszalalam i przez 1,5 godziny wyboeralam kocyk..kupilam taki gruby jestem chyba zadwolona zz akupu, ale kolorek nie taki do konca jakbym chciala, trudno, ale w koncu nie wsyztsko musi byc rozowe:)
 
reklama
Lolisza- fajnie wyglada lozeczko, ladnie sie odbija na tej scianie:) a wage kupowalas specjalnie, bo przewidujesz problemy z przybieraniem, czy po prostu sie znalazla??

Pożyczyłam - choroba zawodowa to ważenie... :) A wczoraj mówie do M że trzeba ją gdzies upchac bo przecież nie będziemy go ważyc codziennie a on do mnie z ironią "Nie będziemy??? Naprawde???" :)
Ciagle wszyscy mi tłukli do łba ze nawet jak nie będzie wcześniak to i tak z małą masą a ja nauczona z pracy że u dzieci z małą masą ważenie to główny punkt programu i to wielokrotnie w ciagu dnia (przed karmieniem, po karmieniu...jak cycowe oczywiście) a że była okazja to pożyczyłam. Watpię czy bym kupiła, jakby sie okazało że naprawde malutki i wymaga kontroli to bym już po porodzie M po wage pewnie wysłała.
 
Do góry