reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

lolisza - no to chyba bedziemy miec takie same lozeczka:)) ja bede zamawiac dopiero za jakis czas, jak bede miala gdzie wstawic. Dlatego jak juz dostaniesz swoje to poprosze o opinie, no i moze fotki real:))
 
reklama
moriam ja Cię podziwiam za ten spokój, że jeszcze po drodze remont, że jeszcze nic dla maleństwa prawie nie masz. Kurcze chciałabym tak spokojnie.
 
ja tez bym sie załamała. Jak ja panikowałam ze mam isc do szpitala a nic nie uprane i szlafrok jeszcze pocza nie przyszedł. JEdnak doradzałą bym miec juz komplet potrzebnych rzeczy i zaczac myslec o pakowaniu sie bo szybko zlatuje i z dnia nadziej mozna poczuc sie gorzej.
 
Lolisza, Moriam - no to będziemy mieć takie same łóżeczka. :) Ja tylko zastanawiam się, czy kupić z szufladą, czy bez. Naprawdę ta szuflada jest taka potrzebna? Będę mieć komodę dla malucha, no i u nas w szafie w razie czego też trochę miejsca na jakieś rzeczy jest. A taka szuflada to owszem jest fajna, ale co z nią zrobić później, jak już dziecko wyrośnie z małego łóżeczka? Jednak będzie ona sporo miejsca zajmowała (no chyba że łóżeczko od razu oddamy komuś). Poza tym łóżeczko z szufladą jest prawie 100 zł droższe, a za te 100 zł to już mam materac i np. pościel.
 
My kupiliśmy z szufladą-zawsze to dodatkowe miejsce na coś i fajnie schowane. Komodę mamy wypchaną po brzegi już ;-). W szufladę pewnie wrzucimy kombinezony zimowe i grubsze rzeczy, bo one w komodzie najwięcej miejsca zajmują.


PS: kupujecie jakieś pojemniki, worki na nieużywane pieluchy- żeby były pod ręką? Ja na kosmetyki kupiłam koszyk za 2 zł w biedronce i chyba kupię podobny wąski na pieluchy i położe to na blacie do przewijania.
 
ja kupiłam jeden pojemnik do któego włoze wszystko co potrzebne bedzie do kapieli i przewijania. Systematycznie tylko bede dokładałą pieluszki. Co doworków mam duzo jednorazowych reklamówek które i tak bym wyrzuciła i bede wrzucała do małego smietniczka na balkonie a potem wychodzac wurzacała bo jak przy kazdej zmianie miałabym latac i wurzucac to bym kopneła w kalendarz
 
Ja mam lozeczko z szuflada i nie wyobrazam sobie innego, natomiast nie kupuje przewijaka i pampersy czyste, sa w swoim worku, orginalnym opakowaniu, a brudne, laduja w koszu, posciel itp rzeczy trzymam w szufladzie, nie zagladam do niej codziennie, ale sie przydaje
 
My kupiliśmy z szufladą-zawsze to dodatkowe miejsce na coś i fajnie schowane. Komodę mamy wypchaną po brzegi już ;-). W szufladę pewnie wrzucimy kombinezony zimowe i grubsze rzeczy, bo one w komodzie najwięcej miejsca zajmują.


PS: kupujecie jakieś pojemniki, worki na nieużywane pieluchy- żeby były pod ręką? Ja na kosmetyki kupiłam koszyk za 2 zł w biedronce i chyba kupię podobny wąski na pieluchy i położe to na blacie do przewijania.

ja na początku ciaży kupilam kosz na brudne pieluchy z tommee tippee i będzie sobie stał kolo komody. Oczywiscie to był czysty kaprys nie uważam ,ze jest to niezbędne. Mozna przeciez wrzucac do woreczka i zwyklego kosza, ale wtedy jeszcze kupowałam co mi sie podobało a nie co było niezbędne.

Co do łózeczek z szyfladą , to ja zdecydowanie tylko taka wersję przyjmuję. Dodatkowy schowek zawsze sie przyda , na kocyki, czy dodatkowe paczki pampersów , czy w przyszłosci na zabawki. Komoda u mnie tez już wypchana po brzegi.

A ja mam do Was pytanko.
Chciałam jutro podjechac do Biedronki po te chusteczki nawilżane (tak na próbę), ale nie pamiętam ,które to tak zachwalałyście? Przypomnijcie mi :-) z góry dziekuję!
Kupilam wczoraj chusteczki huggies ale jak dla mnie kiepskie - twarde , grube i nuta zapachowa nie dla mnie :-(
 
reklama
te biedronkowe to Dada ja mam niebieskie bo była promocja ze 4 paczki kosztowały 11 zł. Nie wiem czy dobre czy nie bo ja narazie ani pieluch ani chusteczek nieotwieram.
 
Do góry