reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Hej. Ładne i tanie białe łóżeczka ma ten sprzedawca: Łóżeczko Kuba II + szuflada Lolek Kolory-RadeK (1177199228) - Aukcje internetowe Allegro
Łóżeczko Julia + Szuflada KOLOR !! od Lolek -SS (1177199299) - Aukcje internetowe Allegro
Ja mam zamiar kupić to pierwsze, tylko zastanawiam się nad kolorem. Wybraliśmy ładną białą komodę w Ikei i do kompletu pasowałoby właśnie białe łóżeczko, ale jakoś obawiam się, czy to nie będzie wyglądało zbyt surowo, jak w szpitalu?
Drugi wariant to kontrast - czyli biała komoda plus brązowe łóżeczko. Do września muszę podjąć decyzję. :)
 
lolisza- ladne, ale ciut drogie:)
wole jednak propozycje monze:) to pierwsze mi sie podoba-zwykle i proste. Warto zamowic je od razu z materacem?
Ja wszystkie meble chce miec biale. Nadrabiac bede dodatkami. Rozowo.szarymi.
 
MORIAM zobacz w Ascot we Wroclawiu lub IKEA- tam jest duzy wybor. Wydaje mi sie ze warto zobaczyc na zywo, jesli jest okazja, bo ostatnio widzialm u kolezanki takie gibiace sie lozeczko- cieniutkie , taniutkie.
Ja nie moge znalezc bialej poscieli..:(((
 
ja tez kupiłam odrazu z materacem i jeszcze w sklepie byly przescieradla wiec za jednym kurierem dwa. Cokupujecie pod przescieradło jakiesceratki czy nic bo ja nie mam zelonego pojecia
 
Ja po dprzescieradelko kupilam najzwyklejsza ceratke Canpolu, nie pamietam rozmiaru, ale mozna ja kupic w kazdym markcie.

Nie kupuje jakis podkladow nieprzemakalnych na calosc lozeczka, bo obecny materac jak dotad zostal tylko dwa razy zalany i to z powodu wymiotow, w sumie nic wielkiego mu sie nie stalo, z wierzchu mu sie leciutko zamoklo
 
reklama
No te do których podałam link faktycznie troche kosztują chociaz nie wszystkie, bo np zwykłe białe na dole są i po 260 i po 210, ale przyznam ze link od Monze ciekawy bo ono ma szuflade i M stwierdził, że będzie chyba najlepsze - poszłam pod prysznic, wracam a on "kochanie kupiłem łózeczko" :) Tak więc decyzja zapadła i jest takie i białe (ja prawie wszystkie meble mam białe, podłogi ciemny brąz, prawie czarny, takie same drzwi - generalnie duzy kontrast) Łóżeczko Kuba II + szuflada Lolek Kolory-RadeK (1177199228) - Aukcje internetowe Allegro

Materacyk mam bo dostałam (gryka-pianka-kokos) a na niego planuje taki ochraniacz IKEA | Materace do łóżeczek | Ochraniacze materacy | LEN | Ochraniacz na materac
 
Do góry