reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
monze ja na takie plamy będę stosować taki o to środek DR.BECKMANN SUPER ODPLAMIACZ PRE WASH 250ML (1149949256) - Aukcje internetowe Allegro . Środek ten posiada taką szczoteczkę którą pocierasz plamę i to ułatwia wnikanie odplamiacza w ubranie i po takiej czynności wkładasz to do automatu do prania. Nawet przy 30C praniu działa - sprawdzony. Używam go osobiście i znam kilka mam które również.

O, dzięki, nie znałam tego środka. A nie wiesz, czy go można kupić w jakiejś sieci sklepów? Bez sensu, że wysyłka kosztuje tyle, co sam środek. :(
 
Co do łóżeczek turystycznych do ja dostałam od kumpeli po jej synku ale one sa naprawde turystyczne. Moim zdaniem, jej też i kilku kolezanek też nie są zbyt stabilne i dla dziecka które dość konkretnie sie już rusza mogą byc pewnym zagrozeniem. Dla noworodka ok (po dokupieniu materaca bo te w nich to badziew), ale nie wiem czy jest sens wydawać kase na coś co za pół roku juz raczej nie użyjemy bo bedziemy sie bały że dziecko sie nam np przewróci z całym łózeczkiem, to juz lepiej chyba kupić kosz lub kołyske jek sie nie chce normalnego łóżeczka o początku.
 
no mnie tez podobaja sie te turystyczne Ale one faktycznie nadaja sie tylko turystycznie na jakis krótki wyjazd ale nie na stałe. Ja nawet nie wiem czy bede długo w polsce ale kupiłam normalne. W sumie cenowo wyszło mnie jednakowo bo turystyczne wcale takie tanie nie jest
 
a moj maz w koncu zaprojektowal lozeczko, rozrysowal detale i dal do zrobienia:)
Mam kocyki, pieluszek tetrowych dokupilam zeby miec 15.
2 rozki, ciuszki.
Zostala wanienka, kosmetyki, posciel
A propos szukam bialej wyszywnaej poscieli , nie natknelyscie sie gdzies?
 
co do łużeczek turystycznych to myślę że są one najlepsze tylko na wyjazdy albo jak bobas nocuje u dziadków czy gdzieś na działce, osobiście od urodzenia wole nowe drewniane lozeczko z regulowanym spodem. A najlepiej miec dwa jedno na stale w domu, drugie na wyjazdy :) - może zawsze stać u dziadków jako rezerwowe.
Napiszcuie jakie wózki kupujecie ??
 
Ja jestem za zwykłym, drewnianym łóżeczkiem dla dziecka na co dzień. Myślę,że takie jest najlepsze pod wieloma względami. Jeśli chodzi o łóżeczko turystyczne to możliwe że też i takie będziemy mieć,ale to dlatego że często będziemy jeździć do moich rodziców a tam w czymś musi maluszek spać. Ogólnie łóżeczko turystyczne nie jest złe, jeśli chodzi o jakieś wyjazdy, tylko moim zdaniem nie nadaje się na te właściwe łóżeczko na dzień codzienny.

Evita82 przeszukaj ten wątek- tutaj wiele dziewczyny pisały o tym jakie wózki wybierają.

O, dzięki, nie znałam tego środka. A nie wiesz, czy go można kupić w jakiejś sieci sklepów? Bez sensu, że wysyłka kosztuje tyle, co sam środek. :(

Wiesz mi mama zawsze go kupowała, w ogóle on starcza mi na bardzo długo. Zapytam mamy i Ci powiem. Ona na pewno kupuje go w jakiejś sieciówce, bo na allegro na pewno nie. Mnie się wydaje że ja go chyba kiedyś widziałam w tesco, no ale dopytam się mamy.:-)
 
Ostatnia edycja:
My też kupujemy łóżeczko turystyczne jako drugie. I dokładnie tak jak pisałyście będzie stało u babci w mieszkaniu bo zapewne dość często tam będziemy bywać ;-) Poza tym my dużo jeździmy turystycznie wieć takie łóźeczko się na pewno przyda.
 
Moja szwagierka 4lata temu kupiła własnie takie łóżeczko z siatki jak na tamten czas to dość sporo zaplacila bo ok 400zł ale bardzo sobie je chwali,ja miałam drewnianego kubusia z drewexu ale w sumie mała spała w nim baardzo mało niestety częste pobudki w nocy spowodowały że spała już przy nas,teraz pojęcia nie mam co z łóżeczkiem muszę obejrzeć i wydotykać to turystyczne wtedy podejme decyzje
 
reklama
a ja oprocz tradycyjnego lozeczka(ktorego zreszta jeszcze nie mam) chce kupic kolyske Coneco simplicity.Tak na pierwsze miesiace, zeby wstawic do nas do sypialni, mniejsza od lozeczka, wygodna i ladniutka. Co prawda dodatkowy wydatek,ale moze uda mi sie na allegro jakas uzywana kupic. One zazwyczaj sa w swietnym stanie po jednym maluszku, bo sluza raptem jakies 3-4 m-ce.
A oto moja kloyska:)

Coneco Kołyska Simply City - zdjęcia, foto, galeria produktu
a moze widziala ktoras z was ladniutkie biale lozeczko?. Szukam takowego. Koniecznie z szuflada.
 
Do góry