reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Hej dziewczyny :)) ja też mam nadzieję że nie powtarzam tematu a jeśli tako to bardzo przepraszam, ale przeczytanie tych wszytskich postów po kolei zajeło by strasznie dużoo czasu :) mianowicie chodzi mi o łóżeczko jakie uważacie za lepsze? ja od początku ciąży stawiałam na zwykłe drewniane łóżeczko ale ostatnio moja mama wyczaiła na allegro łóżeczko turystyczne i powiem szczerze że zauroczyłam się w nich :) Jednak kiedyś gdzieś usłyszałam że takie łóżeczka bardzo psują wzrok bobasowi przez zrobioną z nich siatke :/ Czy któraś z was wie coś na ten temat bądź ma jakieś doświadczenie odnoście tych łóżeczek?? bo teraz za chiny nie mogę się zdecydować które będzie lepsze
 
reklama
A ja zakupilam dzisiaj przescieradleko i spodenki dresowe dla malutkiej- w askocie udalo mi sie nawet rafic na promocje- spdenki za 13zl, a przescieradleko za 14zl, no i ceratki do lozeczka

No ale czas pokupowac jakies konkretne spiochy i pajace, jak na razie jakies dwa dni dzidzia miala by w czym chodzic

Ach i odkrycie sezony, w Lidlu sa pampersy pampersy bez promocji za 43zl.. wszytskie rozmiary...jak dla mnie szok, bo jak utrafilam promocje na 45zl to bylam szczesliwa

Jesli chodzi o lozeczko turystyczne to nie wiem jak ze wzrokiem dziecka, ale materac trzeba na pewno dokupic, bo te co sa to sa twarde, takie doslownie turystyczne materace, na dluzsza mete nie zdajace egzaminu i wazne jest dla kregoslupa mamusi, by mialo podwieszane dno
 
Ostatnia edycja:
Ja nie jestem przekonana do łóżeczka turystycznego dla niemowlaka. Później sama zakupię pewnie do mamy czy na działkę. Ale dopiero latem.
 
A ja dziś znów zostałam obdarowana przez znajomych :) Dostaliśmy:
Matę edukacyjną
b9337ab126c5391e50ea17877ed73300.jpg

Kulę - pełzaczek do raczkowania
1cda8d5e2783492b.jpg

Laktator elektryczny... kolejny :)
1163430524

Śpiworek, zabawki z grzechotkami i około 40 pampersów "2" :)
Jutro z samego rana od razu zabieram się za pranie :) Strasznie się cieszę :)
Już nam zapowiedzieli że następnym razem jak przyjedziemy to dadzą nam Jumpera z Fisher Price :)
Jak miło się ten dzień zakończył :)
 
Ja dzisiaj wybieram się na polowanie na pampersy i rzeczy dla mnie do szpitala:) Od położnej dostałam ostatnio "próbkę" pampersa new baby 1 i jakościowo bardzo mi się spodobał... Szkoda tylko, że cena jest mniej satysfakcjonująca :confused2:
 
Mam pytanie do doświadczonych mam - jak to jest z tymi ceratkami pod prześcieradło? Kupujecie? Jakie?
A drugie pytanie - jak spieracie plamy z ubranek dziecięcych - chodzi mi o plamy po kupie, siku, ulewaniu, jedzeniu typu papki - słowem wszystkie trudne plamy. Ostatnio spędza mi sen z powiek, jak ja dopiorę te wszystkie piękne ciuszki. :)
 
Ktoś tu wcześniej napisał, że używa balsamu Palmer's, kupiłam na allegro. Wlaśnie się zastanawiam czy to nie jakaś podróbka bo strasznie śmierdzi. Jakimś plastikiem, nie wiem ale na pewno nie masłem kakaowym:/ Jaki zapach ma ten wasz balsam?
 
reklama
Ja używałam tego balsamu, siostra mi z Anglii przywiozła i szczerze mój też nie miał za pięknego zapachu... i to chyba jedyny minus jaki w nim dostrzegłam.
 
Do góry