reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Gratuluję zakupu! Ciekawe czy rzeczywiście ten wózek to taka rewelacja, wygląda zwyczajnie powiedziałabym, ale fajnie, bo jak na wielofunkcyjny dość lekki. I kolor przyjemny, w sam raz, jeśli drugi miałby być chłopak:)
 
Dzięki dziewczęta!
Niektórych z wózków wymienionych przez Was wogóle nie znałam, a wyglądaja fajnie.
Wybieramy się właśnie w trasę po sklepach dziecięcych - może się uda coś wyłowić.
Co do zakupu to też chętnie kupiłabym na allegro, ale najpierw chciałam sobie pooglądać na żywo.
W każdym razie dzięki wielkie za odzew!:-)

Aha... jeszcze jedno pytanie, sąsiadka bardzo namawia mnie na firmę Teutonia - znacie te wóżki?
 
ja należę do tych "oświeconych inaczej", więc raczej z wózkiem nie pomogę... u nas po dyskusji z M doszliśmy do wniosku, ze na razie kupujemy fotelik (i tu nie odpuszczę maxi cosi), a z wózkiem czekamy do września. w gruncie rzeczy nawet jak młoda już się wykluje to i tak od razu nie wskoczymy z nią w wózek, więc coś upatrzonego będziemy mieli, żeby w razie "w" M sam pojechał i kupił. Ale mam nadzieję, że jednak finanse na wózek pojawią się odpowiednio prędzej i kupimy pierwszego merca niuńki razem
 
Dziewczyny dostałam katalog nowych kolorów wózków, wybrałam pięć które najbardziej przypały mi do gustu. Który byście polecały i żeby pasował dla chłopca? (Zdjęcia ustawione wg moich preferencji od lewej najbardziej mi się podoba).
hawai nr1.jpgsonatto nr2.jpgazurro nr3.jpgatlantico nr4.jpgagavo nr5.jpg
 
ja bym wzięła 2
może nie spodoba Wam się co napiszę, ale wydaje mi się, że nie ma co wybierać koloru wózka pod chłopca czy dziewczynkę, bo przecież różnie bywa ;) a przede wszystkim przecież może posłużyć przecież ewentualnie jeszcze drugiemu dziecku
 
reklama
Do góry