reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
monimoni, ja jutro jadę po swojego jedo, ale wersja gondoli freeline i już się nie mogę doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A termometr, to zlecę komuś na prezent, bo już tak obkupiłam Jage, że nie będzie co jej podarować, jak już się wykluje.
 
Ja kupię termometr taki zbliżeniowy do czoła na 1 sekundę. Znajomi mają i bardzo sobie chwalą. Koszt ok.100zł.

A ja oczywiście w drodze na szkołę rodzenia nie wytrzymałam i wdepnęłam do sklepu dziecięcego.... no i nie mogłam się oprzeć aby nie kupić tego :
IMG00081-20100803-1927.jpg

Sorki za jakość zdjęcia, ale robione na szybko telefonem :)
 
Ja kupię termometr taki zbliżeniowy do czoła na 1 sekundę. Znajomi mają i bardzo sobie chwalą. Koszt ok.100zł.

A ja oczywiście w drodze na szkołę rodzenia nie wytrzymałam i wdepnęłam do sklepu dziecięcego.... no i nie mogłam się oprzeć aby nie kupić tego :
IMG00081-20100803-1927.jpg

Sorki za jakość zdjęcia, ale robione na szybko telefonem :)

ale cudne!!!!
 
Widze ze zakupy pełną parą :) Super ze jestescie zadowolone ze swoich wyborów. ja dzis wybieram sie do galerii więc pewnie nie obejdzie sie żebym znów czegoś dla małego nie przytargała :)
 
reklama
Ja jeśli nie zemdleję, po krewce to też planuję podejść do galerii. Wciąż szukam jakiś fajnych spodenek dla małego.
 
Do góry