reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Concita dzięki, kupie online bo juz mi sie znudziło chodzenie za nim po sklepach :)

Ja tak jak większość dziewczyn, wybrałabym używany a firmowy - w sensie żebym wiedziała ze jest solidny, bezpieczny, z materiałów dobrej jakości, z dobrymi opiniami. Nie uważam, żeby "nowe" był lepsze od "używanego", kupujemy używane samochody, co przecież nie jest jakąś banalną decyzją to i wózek moze być uzywany.
 
reklama
Dziewczyny co do jelenia to owszem w Rosmannie jest seria tych kosmetyków, ale akurat płynu do higieny intymnej nie ma. Przynajmniej w moim Rossmanie, Rossmanie w Arkadach i w Rossmanie w Galerii Dominikańskiej.
 
Natolin jak dla mnie Lactacyd jest ok, tylko znajome połozne mówią że one zaobserwowały, ze po porodzie SN krocze znacznie lepiej sie goi jak sie czesto uzywa tego biały jeleń, mówią że lepsze od tantum rosa. Ja raczej CC wiec moje krocze pewnie pozostanie ok ale i tak mnie tam na pewno nie jeden raz beda badać, wiec skoro to taki "cud" to na pewno nie zaszkodzi, poza tym mówiły że blizny po CC tez tym zalecaja myć i ladnie sie goja. W sumie to prawda ze szare mydło i wietrzenie super na gojenie działają wiec ide na łatwizne i szukam tego płynu bo szare mydło w kostce to strasznie nieporeczne jest.
 
To widzę, że muszę zapolować na jelenia ;-).

My kupujemy nowy wózek (sponsor się znalazł), bo planujemy 2 dzieci. A u nas w ZG nikt nie sprzedaje fajnych używanych, a w komisach to już takie graty są. A jeśli chodzi o wózek, to ja bym chciała pomacać, a na zdjęciu allegro się nie da niestety ;-), więc stanęło na nowym.

W używanym dla mnie ważny by był stan podwozia, bo tapicerkę zawsze można wyprać, ale mało kto daje fotki z podwoziem.

A to nasz najnowszy nabytek- karuzela do wózka ;-).

https://ssl.allegro.pl/item1171613277_coloria_karuzela_do_wozka_slon_hipopotam_lew.html
 
Ja się ostatecznie zdecydowałam na uzywanego Mutsy z allegro. Ale z tym 'pomacaniem' to popieram agrafe. W ciemno bym przez internet nie kupiła. Ale że obejrzałam dokładnie ten model u sąsiadki, obmacałam, przetestowałam z dzieckiem w środku itd to mnie przekonało. Teraz wzięłam się za obserwację ofert na allegro i będę czekać na okazję :)
 
Co do płynów intymnych to ja w ciąży używam Perfecta Mama. Przez całą ciążę nie miałam żadnych infekcji. Przed ciążą miałam non stop jakieś akcje i byłam przekonana że w ciąży będzie jeszcze gorzej a tu taka niespodzianka :) Mi osobiście Lactacyd nie służył.
 
reklama
Do góry