reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

:) hej!

to w temacie koszul i bujaczków dorzucę coś od siebie.
Również nie znoszę, na poród i karmienie Olki nabyłam 2, z dekoltem kopertowym i bez żadnych dzieciowych nadruków, tego typu KOPERTOWA KOSZULA na ciąże i karmienie M (1159228010) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy w szpitalu się sprawdziły, potem na początku w domu też (okres wietrzenia krocza;)) leżą w szafie i czekają na odświeżenie przed październikową akcją.

Bujak za to miałam rewelacyjny, prawie bez wad. Największa zaleta, że dziecko w nim siedzące było na naszej wysokości jak siedzieliśmy na kanapie/przy stole, a nie tuż nad podłogą, łatwiej - włożyć i wyjąć i myślę, że maluszkowi też bardziej komfortowo. Teraz służy innemu maluchowi, ale jesienią ma do nas wrócić, taki jak ten Bright Starts leżaczek wibrujący z melodiami (1166075801) - Aukcje internetowe Allegro

Mówię, że prawie idealny, bo pałąk mógłby być nie całkowicie odczepiany do wyjęcia dziecka, ale odpinany z jednej strony, lub do przełożenia nad główkę np.
 
reklama
Dzięki Madlein widziałam również ten ale tamten wydaje mi się że ma te płozy stabilniejsze,ale pewno wezme wytestowany przez szwagra;-)
 
:) hej!

Bujak za to miałam rewelacyjny, prawie bez wad. Największa zaleta, że dziecko w nim siedzące było na naszej wysokości jak siedzieliśmy na kanapie/przy stole, a nie tuż nad podłogą, łatwiej - włożyć i wyjąć i myślę, że maluszkowi też bardziej komfortowo. Teraz służy innemu maluchowi, ale jesienią ma do nas wrócić, taki jak ten Bright Starts leżaczek wibrujący z melodiami (1166075801) - Aukcje internetowe Allegro

Mówię, że prawie idealny, bo pałąk mógłby być nie całkowicie odczepiany do wyjęcia dziecka, ale odpinany z jednej strony, lub do przełożenia nad główkę np.

ten też ciekawie wygląda ale pewno się skusze na Fisher price,wagowo jest do 18kg a ten tylko do 9 więc nie długo by mi posłużył biorąc pod uwage że mam mieć małego słonika:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Ja prawdopodobnie odziedziczę go w spadku:) Miałam okazję korzystać z niego jak młodziaka im parę razy pilnowałam. Naprawdę świetna sprawa ten bujak, dużo pomaga. Jak się jest samej w domu np. to wpinasz dzieciaka i idziesz do kuchni gotować albo coś robić. Mi najbardziej podobał się przy karmieniu. Nie trzeba kombinować na kolanie dziecka sadzać. Szkoda, że to cacko jest takie drogie.
A 18kg to spokojnie przez pierwszy rok życia posłuży, nawet jak się ma urodzić mały wielkolud:)
 
Dziewczyny co myslicie o czyms takim??
FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK T4145 - KURIER !! (1155790620) - Aukcje internetowe Allegro
kurcze mam ochotę kupić bo pierwsza córcia mi tak dała popalić z tym noszeniem na rękach ech:zawstydzona/y: sama niewiem cena dość dobra mi się wydaje:eek: ma ktos jakieś doswiadczenie ??
Znam kilka mam (z forum BB zresztą) które mają właśnie taki i bardzo sobie chwalą. Ja w każdym razie kupię taki.

Naprawdę świetna sprawa ten bujak, dużo pomaga. Jak się jest samej w domu np. to wpinasz dzieciaka i idziesz do kuchni gotować albo coś robić. Mi najbardziej podobał się przy karmieniu. Nie trzeba kombinować na kolanie dziecka sadzać. Szkoda, że to cacko jest takie drogie.
A 18kg to spokojnie przez pierwszy rok życia posłuży, nawet jak się ma urodzić mały wielkolud:)
No ja właśnie ze względu na to, że będę sama to chcę go mieć, pamiętam, że Filipa sadzałam w foteliku samochodowym żebym mogła obiad zrobić a on żeby mógł mnie widzieć. Fotelik to nie najlepsze wyjście ale wtedy nie wiedziałam, że są takie udogodnienia.
I napewno może posłużyć dłużej niż do roku choćby ze względu na wagę dziecka, wiem, że różnie dzieci ważą ale mój Fifi ma 4 lata i waży 15 kg (chudzinka z niego).
 
A słyszałyście coś o tym wózku?
DRIVER 4XL IMPLAST POLECAM ! ! ! (1163673982) - Aukcje internetowe Allegro

Opinie są różne.... Dzisiaj idę obejrzeć ten wózek, bo jest w Gorzowie do obejrzenia....

Ja dostałam taki wózek Wózek IMPLAST DRIVER 4 XL (1164924463) - Aukcje internetowe Allegro w kolorze zielonego jabłuszka, tylko że na tym zdjęciu przednie kółka są mniejsze od tylnich a moja wersja wózka ma wszystkie pompowane, duże koła- zarazem te w przodzie jak i w tyle. Miałam okazję ten wózek wypróbować wcześniej właśnie na mojej małej kuzynce której ten wózek służył. Mnie się osobiście podoba i cieszę się że go dostałam bo kolejny wydatek mniej z głowy a do tego jest w nienaruszonym stanie mimo użytkowania go:-).

Nie wiem czy był już tutaj poruszany ten temat, ale może doradzicie coś na temat termometrów dla maluszków? Nie mam pojęcia jaki kupić a wiem,że trochę ich jest- tak więc wybór trudny. Liczę na jakąś fachową pomoc z Waszej strony;-)
 
A słyszałyście coś o tym wózku?
DRIVER 4XL IMPLAST POLECAM ! ! ! (1163673982) - Aukcje internetowe Allegro

Opinie są różne.... Dzisiaj idę obejrzeć ten wózek, bo jest w Gorzowie do obejrzenia....

Ja mam po Oli w wersji 3xl i nie zmieniam - na jesień, zimę i leśne wertepy super, u mnie tez wszystkie pompowane koła. mankament - brak regulacji nachylenia materaca w gondoli - moja Olka nie znosiła leżeć zupełnie na płasko, więc część spacerów na 2 kółkach:) nie przekłada się też rączka, ale siedziska można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Wózek dość duży i ciężki ale zwrotny, do mojego dość dużego bagażnika w starym samochodzie trzeba było odpinać gondolę, ale to akurat proste - na klipsy. No i fotelik bobiway można wpinać, to się waham, bo to jednak fotelik starszej już generacji, no ale mamy w b. dobrym stanie i właśnie kompatybilny ze stelażem, więc się zastanawiam czy przy nim zostać, czy zainwestować w coś nowego.
U nas ten wózek się sprawdził, tylko z 2 razy złapaliśmy gumę:) ale teraz są takie zestawy łatek, że też łatwo i szybko można to naprawić.
Jak wózek w dobrym stanie i nie chcecie za dużo wydać, to jest ok, design wciąż w miarę nowoczesny, ale do mutsy czy nowych x-landerów chociażby to mu daleko.
Aa i sprawdźcie czy hamulec dobrze działa.

Jak macie jakieś jeszcze pytania, to piszcie.
 
reklama
mala_mi88, SylwiaZG dziękuję za informacje;-). Na pewno sprawdzimy hamulce. Waga mi nie przeszkadza(mieszkam w wieżowcu z windą). Napiszę,jak wrócimy z oglądania, ale to dopiero tak wieczorkiem
 
Do góry