reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Wow! Zakupy widze idą pełna parą :) Ja sie zbieram do Carrefoura po pampki promocyjne i poszukuje płynu do higieny intymnej z serii biały jeleń - może któras wie w jakiej sieciówce mozna go spotkać? Znajome połozne mówią że sie super sprawdza (ponoc lepiej od tantum rosa) a skoro mam mieć CC to do mycia rany pooperacyjnej sie też przyda, chciałam wypróbowac wcześniej, żeby zobaczyć czy nie mam jakichś sensacji, bo odpukać rozłoże nogi na klinice i wszyscy zaczną sie zastanawiac skąd nagle ta wysypka (a mnie tak uczulaja płyny do higieny intymnej, uzywam tylko Lactacyd) więc chciałam zacząć testować, tylko nie wiem gdzie go kupić...
 
reklama
ja byłam dzisiaj chwilę w centrum handlowym, bo po prostu musiałam i powiem Wam, że nie wiem jak ja zrobię zakupy dla dziecka(mam tylko wanienkę i ubranka co dostałam i kiedyś w ciucholandach co kupiłam) i do szpitala dla siebie, bo po prostu nie znoszę zakupów, a wydatki mnie przerażają... a jeszcze wesele przede mną...
 
natolin, to ja chyba wypadłam z rytmu, bo jakoś mi umknęło, że planujesz TAKĄ IMPRĘ!!!:-D:-D:-D KIEDY TEN WIELKI DZIEŃ???
a co do "stanu posiadania" to ja też zdobyczne ciuszki i wanienkę (biedronka rules;-)):-)
dziewczyny, jak to jest w ogóle z tymi wózkami? lepiej kupować nowy z jakichś względów, czy wsio ryba??? bo na allegro naprawdę czasem ciekawe akcje używanych wózeczków można znaleźć, ale mój małż upiera się na kupno nowego... na pewno nie kupimy nic droższego niż jakieś 800-900zł, nie ma szans, i tak się zastanawiam, czy lepszy nowy wózek z tej półki cenowej, czy np. jakiś naprawdę chwalonej marki wózek używany???????????????????????????????????????????????????????????????
 
poszukuje płynu do higieny intymnej z serii biały jeleń - może któras wie w jakiej sieciówce mozna go spotkać?

Ja dołączam się do pytania. Zawsze kupuję sam żel pod prysznic i nim się podmywam, a kiedyś była przy nim próbka właśnie żelu do higieny intymnej (był genialny), ale póki co nigdzie go nie widziałam. Rossman, real, tesco, alma, carrefoure tam go nie ma na pewno:-(
 
generalnie z serii Biały Jeleń dużo mają w Rossmanie, przynajmniej u nas widziałam, i szampony i mydła i żele, płyn do higieny był ale cena ostatnio po nim tylko była:(

Wanienka zakupiona w Biedronce ( niebieska bo nie wiem jeszcze kto w brzuszku siedzi) i mam już łóżeczko:) Dotarło i jestem nim zachwycona i sama bym poszła w nim spać. Jak uda mi się pstryknąć fotkę to wstawię:)

A i dzisiaj w komisie kupiłam nie zniszczony i w kartonie za 48 zł http://allegro.pl/item1166797719_projektor_pozytywka_usypiacz_fisher_price_nr_36.html super sprawa:)
 
Ostatnia edycja:
Jeśli chodzi o używane wózki to jak kupisz w dobrym stanie to naprawdę nie ma różnicy. Ja rozważam kupno używanego Mutsy Urbanrider (nowy zestaw kosztuje ok 2500 wiec to dla mnie duzo za drogo) albo nową jego podróbkę Babyboom CRV. Moja sąsiadka kupila używanego Mutsy za 900 zł - cały zestaw z fotelikiem w super stanie. Wózek jest naprawdę dobrej jakości, ona jest bardzo z niego zadowolona i na pewno będzie służył jej córeczce do końca i potem jeszcze następnym dzieciaczkom. Co do tej polskiej podróbki to muszę ją na żywo obejrzeć i porównać z oryginałem, chociaz uzywany i tak taniej wychodzi.
 
wesele nie moje :) ale mam być świadkową :D wiem, że to śmiesznie może być ;) więc trochę wydatków z tym związanych też, no i chodzenie po sklepach, żeby coś wypatrzeć do ubrania w co bym się zmieściła... a jakoś właśnie dzisiaj zrozumiałam, że naprawdę nie mam siły chodzić po sklepach...
ja do podmywania używam lactacyd, bo gin mi polecała zawsze, chociaż o białym jeleniu chyba też coś mówiła i to właśnie nawet o zwykłym mydle.
co do wózków jestem zdania, że lepiej kupić używany dobrej firmy. gdybym nie dostała (też używanego :) ) to na pewno bym kupiła na allegro
 
Wybrałabym używany firmowy wózek.

Ten płyn do higieny intymnej pewnie najprościej ściągnąć przez wybrana aptekę. Mojego też nie mogę trafić, wzięłam inny, ważne by zawierał kwas mlekowy i pożądany jest rumianek.

Moje dziewczyny obkupione:) Zwłaszcza starsza, ale i brzuszkowej wyprawka ciuchowa już kompletna, a to dzięki likwidacji sklepu dziecięcego i wyprzedaży -70%. Do zakupu zostaje kołyska, rogal do karmienia i trochę dzieciowych detali oraz kilka rzeczy dla mnie. W butle nie inwestuję, bo może tak jak pierwsze będzie wyłącznie piersiowe, a na start mam małą TT z gratisów w razie czego.
 
reklama
Wow! Zakupy widze idą pełna parą :) Ja sie zbieram do Carrefoura po pampki promocyjne i poszukuje płynu do higieny intymnej z serii biały jeleń - może któras wie w jakiej sieciówce mozna go spotkać? Znajome połozne mówią że sie super sprawdza (ponoc lepiej od tantum rosa) a skoro mam mieć CC to do mycia rany pooperacyjnej sie też przyda, chciałam wypróbowac wcześniej, żeby zobaczyć czy nie mam jakichś sensacji, bo odpukać rozłoże nogi na klinice i wszyscy zaczną sie zastanawiac skąd nagle ta wysypka (a mnie tak uczulaja płyny do higieny intymnej, uzywam tylko Lactacyd) więc chciałam zacząć testować, tylko nie wiem gdzie go kupić...

Znalazłam Jelenia na www tylko, może Ci się przyda:
http://www.pollena.com.pl/sklep/index.php?cPath=92_117
 
Do góry