reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

kurka_pieczona co do fotelika to ja zamowilam 3 dni temu na allegro i po dobrej cenie fotelik bardzo dobrej firmy maxi cosi CITI SPS, ktory na stronie fotelik.info w rankingu ma ocene 4/5 za 335 zł . Jestem bardzo zadowolona, lekki, cena elegancka, dzidzius bedzie w pozycji lezacej, co jest ważne a takie co maja ocene 5/5 to juz by kosztowaly z 600-700 zł.. wysylam liink, żebys sobie zobaczyla ;)

FOTELIK Maxi Cosi Citi SPS Desert 2010 + DASZEK gr (1163377344) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam ;-)
 
reklama
Od samego poczatku chciałam kupić X-lander xq ale teraz zoabczyłam ten espiro gtx i wydaje się być lepszy. tzn. większa gondola, rozkładana spacerówka do pozycji leżącej i chyba jedank zdecyduję się na gtx. Sama już nie wiem. Czy któraś z dziewczyn orientuje się czu x-lander xq ma tylko siedzenie kubełkowe?
 
Ja za swój używany maxi cosi cabriofix razem ze śpiworkiem zapłaciłam 270 zł razem z przesyłką i jest w super stanie- pokrowiec i tak można zdjąć i wyprać.

Mamy tu gdzieś specjalistkę od x-landerów, bo mi się wydaje, że same kubełkowe spacerówki są w tej firmie.
 
Daissy, polecam Espiro GTX - nie jest to tak popularny wózek, jak X-lander, mimo że moim zdaniem jest dużo lepszy. Ja kupiłam używany, który wygląda jak nowy, więc cieszę się, że zaoszczędziłam. Nie wiem, czy widziałaś wózek na żywo? Wózek jest świetny - ma długą gondolę (wydaje mi się, że na długo starczy), bardzo wygodną rączkę z możliwością regulacji, duże pompowane koła - wygodnie się prowadzi. Stelaż łatwo się składa, na stelażu bardzo łatwo montuje się gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. Kolory wózka są przepiękne, żywe, tapicerka jest z materiału bardzo wysokiej jakości, który łatwo się ściąga do prania. Spacerówka - rozkłada się zupełnie na leżąco, ma regulowany podnóżek, można ją montować tyłem i przodem do kierunku jazdy. Moim zdaniem wózek ten jest rewelacyjny, ma wszystkie najlepsze cechy dobrego wózka - funkcjonalność i świetny design (to dla estetów:). Jedyna wada - waga, ale niestety to jest normalne przy pompowanych kołach, ale po prostu nie wyobrażam sobie innych na zimę na nasze chodniki. Słowem - polecam wszystkim :)
 
A ja miałam startować z pampersów 2, ale w rossmanie jest jakaś promocja 1 za 23zł. Więc stwierdziłam, że wezmę chociaż jedną pakę do szpitala. Tak mnie korciło, że otworzyłam opakowanie i wyjęłam jednego pampka. Jeśli chodzi o rozmiar to wcale takie malutkie nie są, myślę że dadzą radę:)
 
ja wczoraj z zakupami poszalalam. za rada smoniq poszlam do asdy i na promocji kupilam pieluszki, kosmetyki, termometr, caly wozek ciuszkow i elektroniczna nianie z sensorem oddechu, ktory uruchamia alarm jezeli dziecko przez 20 sekund sie w ogole nie poruszy.
dziewczyny z uk, jesli myslicie o takiej niani to w asdzie teraz kosztuje ona tylko 40 funtow z gwarancja na rok.

closer to nature ® Suresound Ultimate Monitor | Tommee Tippee

a dzis po wozek jedziemy.

a specjalistka od exlanera jest smoniq.
 
Ostatnia edycja:
Nie jestem pewna, ale wydaje mi się, że można zamontować tylko fotelik tej samej firmy, tzn. Espiro Multi.
 
reklama
Daissy
X lander XQ ma TYLKO siedzenie kubelkowe:(((((((((((((( ku mojej ..wrecz rozpaczy

Kahaa
gratuluje zakupow ja tez sie nad tym monitorem oddechu zastanawialam ale w koncu nie kupilam. Podoba mi sie ANGELCARE. Juz dawno na niego zachorowalam:-):-):-)
Angelcare Baby Monitor AC401 Digital Movement Sensor Pad & Sound Monitors - Tiny Tots Direct

No chyba ze jeszcze do ASDY wskocze raz i jak bedzie to kupie TT
Dzisiaj za to poszalalam:))) dziewczyny z Anglii pewie widza co to CARBOOT ( to miejsce gdzie ludzie sparzdaja uzywane rzeczy ktorych juz nie potrzebuja- np ciuszki, ktore sa sprzedawana na ALEGRO w tych kompletach wsasnie w wiekszosci pochodzia z carbootow) Kupila 3 siatki pieknych rzeczy za 20 funtow (100zl)
Mam 8 spodni jensowych
4 sukienki
3 spudniczki
kombinezon
polarkow zapinanych na zatrzaski 3
1 komplet polarek +spodenki wyglada a'la dresik
2 kangorki bluzy rozsuwane z kapturkami
i kilka bluzeczek takich na body
istne pinkowe szalenstwo mnie dopadlo:))))))))))))))))
teraz piore..............
 
Do góry