reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Myszowata ja mieszkam w Anglii i tu wlasnei w sklepie ASDA byla promocja ale widzialam cos takiego tu w TESCO rowniez wiec moze w Polsce tez tesco ma podobna oferte.

Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z Was kupowalam materacyk do lozeczka z IKEA

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50150186
dokladnie chodzi mi o taki macie jakies opinie???????
 
Ostatnia edycja:
Byłam dziś w Carrefour Express i jest promocja na Pampersy, kupiłam 2 paczki po 94 sztuki New Baby na 3-6kg. Wychodzilo jakoś 42gr za sztukę
 
Ja chyba też jutro popatrze u nas za tymi pampkami.
Smoniq ja ten materac oglądałam i mi sie wydaje fajny, chcieliśmy go kupić ale dostaliśmy już inny więc zrezygnowaliśmy. Za to zaczęłam się zastanawiać na łóżeczkiem, bo podoba mi sie to, które wstępnie wybralismy w Ikei ale tak siedze w domu i przeglądam różne strony i napotykam tak piękne łóżeczka że az coś mi sie dzieje...tylko kupe kasy kosztują, ale np tu Łóżeczka niemowlęce, łóżeczka dla niemowląt - Meble Dla Dziecka niektóre są cudne a moje marzenie to jest to, tylko ta kasa... modela Paso Doble B Łóżeczka dziecinne
 
PAMPERSY:
od dziś Carrefour duża paczka rozm.2 40,98zł
od jutra Rossmann duża paczka Premium 42,99zł
mała paczka rozm.1 43szt 23,99zł



lolisza mi też bardzo podobają się takie łóżeczka, ale mój nie chciał zgodzić się na białe łóżeczko... tylko orzech więc się dostosowałam bo ja wybieram pościel :)
 
Concita, mój M nawet sam jest za białym łóżeczkiem więc problemu nie mam, tylko chciałam takie z płaskimi szczebelkami a nie okrągłymi i jedyne co nas blokuje to kasa. Niby za 500 zł mozna takie kupić, ale w Ikei to wstępnie upatrzone jest za 300 zł więc sporo w kieszeni zostaje na inne zakupy dla malucha i tak kombinuje co zrobić - chyba kupie jakąś zdrapke i zaczne grać w konkursach :)

Dziewczyny trzymak kciuki za wanienkowe zakupy!
 
reklama
Ja już czatowałam pod biedronką o 6h45 i szturmowałam sklep razem z robotnikami jadącymi do pracy, ale się udało- mam wanienkę!!! Są śliczne i duże. Kupiłam niebieską- z kubusiem i tygryskiem.
 
Do góry