reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Cześć mamusie :)
a ja mam pytanie z innej beczki: jakie smoczki uspokajające no i smoczki do butelek kupić tyle tego do wyboru jest ze makabra szczególnie ze to moja pierwsza ciąża i jestem w tym wszystkim zielona
 
reklama
Concita kombinezon PIEKNY!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja tez taki chce:-)
o ja! kombinezon super! chcę taki dla Piotrusia ;)
Concita kombinezon fajniutki i mi sie wydaje ciepły, poza tym przecież kocyk na wierzch i np polarkowy pajacyk pod spód i powinno być ok, zreszta powiedzmy sobie szczerze - na -20 to raczej spacerować nie będziemy.
A ja wczoraj zakupiłam sobie w H&M tunike bo brzuszek coraz większy i oczywiście nie mogłam sie oprzeć i Frankowi kupiłam taki zestawik, koszulka+majty :) Chciałam upolować większy rozmiar, żeby był na lato ale niestety mieli tylko od 50 do 62 więc wzięłam 62 ale w porównaniu z naszymi innymi ciuszkami na 62 to naprawdę duże więc kto wie, może i na cieplejsze dni jeszcze będzie ok :)
Zobacz załącznik 268603Zobacz załącznik 268604

lolisza Komplecik miodzio :)
Concita kombinezon świetny.Sama bym sobie kupiła ,ale dostanę od przyjaciółki 2 na jesień i zimę ,więc kase na co innego przeznaczę .
Lolisza bodziak jest prześwietny :). Ja w H&M kupiłam bodziaki na zime i skarpetki I love my dad :)
[
Dziękuję dziewczynki :) Mi też bardzo się podoba :)
Cześć mamusie :)
a ja mam pytanie z innej beczki: jakie smoczki uspokajające no i smoczki do butelek kupić tyle tego do wyboru jest ze makabra szczególnie ze to moja pierwsza ciąża i jestem w tym wszystkim zielona

Ciężko powiedzieć bo tak naprawdę to każda z nas ma swoje zdanie :) Ja np. kupiłam wszystko z LOVI ze względu na kształt smoczka, ale wiem też że dziewczyny chwalą TT i Aventa :)
 
Muszę przyznać ze ten watek śledzilam na bierząco bo mimo że te podstawowe rzeczy mam po Zuzce to tak fajnie sie patrzy jak to sie zmienia i co powinnam kupić małemu

Ja ze swojej strony na pewno polecałąbym wam wózek z rozkładaną na plasko spacerówką ,szczerze nie wyobrażam sobie innej .Dziecko przesadzone do spacerówki ok pól roku często zasypia na spacerach czasem to jedyny sposób. moja zuzia do tej pory taka duza dziewczyna bierze swoją poduszkę pakuje sie do wózka u usypia jak ma taka potrzebe .Wózki z siedzeniami kubelkowymi mimo że mi też sie naprawde podobaja i sa lekksze to to nie to samo prawie jakby w foteliku spalo a ok roku to już nie wiem jak sie zmieści. A bądzmy szczerzy nie przesadzicie od razu do parasolki ,a jak patrze na te te malutkie dzieci spiące w parasolkach z glowa zwieszona :baffled: Parasolka ok ale po roku albo na mega krótkie wyprawy do sklepu chyba że mniejsza rozkladana spacerówka ale to nie ten sam standard jezdzenia i miejsca
My mamy Atlantica wiec coś jak x-lander czy Coneco Toledo tylko ma z 15 kg wiec jak trzebabylo dzwigać na jakieś pietra to problem tak ok

Śliczny kombinezon :-)
Ja jestem mocno zdziwiona ze ktoś wierzy w takie zabobony choć dalej je sie słyszy a potem sa nerwy problemy bo matka w szpitalu ,facet nie ma pojecia a wracajac do domu nawet nie myślisz o sklepach Zreszta mnóstwo sklepów ma taki system ze wybierasz zamawiasz ,przyjeżdzasz i placisz po urodzeniu U nas przy zuzce zostalo łóżeczko kupić bo nie mogliśmy sie zdecydować tyle bylo problemów z tym

Co do butelek to ja uzywałam Lovi ale to dopiero po pół roku ,niby zadowolona bylam ale denerwowalo mnie to że po pewnym czasie smoczek non-stop sie zassysał Smoczków mieliśmy Canpol i avent żadnego nie chciałą
Teraz smoczek kupie Nuka póżniejsze dzieci u nas łapaly szybko ,może mała butelke tez z tego żeby nie mieszać ale nie wiem .Do mleka kupilam antykolkowa Dr.Brown też sie super sprawdzala w rodzinie nie wiedzieli co to koliki a u nas co wieczór byly ,nie wiem czy jakies to miało znaczenie ale wole spróbować
 
Ostatnia edycja:
Cześć mamusie :)
a ja mam pytanie z innej beczki: jakie smoczki uspokajające no i smoczki do butelek kupić tyle tego do wyboru jest ze makabra szczególnie ze to moja pierwsza ciąża i jestem w tym wszystkim zielona

Ja tez jestem zielona w tym temacie, ale po przeszperaniu neta, czytaniu info i opini mam na forach zdecydowalam sie na butelki Tommee Tippee, maja smoczek podobny do kobiecej piersi, smoczki tez planuje kupic TT, dokladnie soft maja miekka otoczke, laktator tez. mamuski bardzo sobie chwala produkty TT A jak sprawdzi sie to w praktyce to sie okaze, moze mojemu synkowi nie spodoba sie TT, i trzeba bedzie wymieniac wszystko na inne:-)
 
Ja mam już kupione smoczki i butelki właśnie z firmy TT.I dwie z zapasie z Aventa gdyby małej nie spodobały się z TT :-D
 
Ja mam zdobyczne 2 butelki 125ml TT (rozdawali w Gdańsku w Auchanie w zamian za wypełnienie ankiety :p), jedną AVENTU z kompletu z laktatorem, a wczoraj kupiłam też jedną buteleczkę NUK i smoczek antykolkowy, więc mam ich do wyboru, do koloru, jakby dzidzi coś nie pasowało.
 
O Bozie jakie to rozkoszne lolisza :-)
A w którym H&M byłaś bo ja byłam dwa dni temu w Galerii Krakowskiej i nic takiego mi się nie rzuciło w oczy.

W Bonarce, wczoraj kupowałam było kilka sztuk :)


Kassiass ja kupiłam TT te http://www.tommeetippee.pl/viewproduct/parentcat/3/subcat/9/pageid/111/
jak uda sie karmic piersią to będę starała sie nie uzywać wcale, ale jakby piers miała służyć jako "uspokajacz" to uzyje :)

Sylwia85 sa i takie parasolki, które rozkładają sie zupełnie na płasko, w zasadzie to one są 0+ i gdyby nie to, ze maluch jesienno-zimowy to bym sie od razu na taką nastawiała bez żadnych gondoli itd. A i teraz zamierzam przesadzić do takiej małego jak będzie miał pół roku.
 
Ostatnia edycja:
Concita, Lolisza urocze zakupy.
Kahaaa wg mnie nie masz się czym przejmować i myśleć o tym skąd ten wózek i komu miał służyć. A jak nie chcesz jeszcze słuchać czyichś uwag to nie mów nikomu, że dziecko dla którego był zmarło.

U mnie z parasolką było tak, że jak mi syn przysypiał i chciałam rozłożyć na płasko to w momencie był płacz. Szkoda mi go było, bo właśnie z taką głową zwisającą lub opartą na pałąku czasem jechał. Nie raz próbowałam rozkładać jak zasnął, ale za każdym razem efekt był taki sam.
 
No wiem mialąm pisać ze chyba te z prawdziwego zdażenia droższe ,moja szwagierka ma taka zwykla tanią to masakra rozjeżdza sie i dziecko wpada Jezdzilam Maclarenem i Quinny to inaczej

TT bardzo chwala ,szwagierka byla niezadowolona ale nie każdemu sie dogodzi ,ja teraz zuzi kupiłam butelke z rurka z TT i super
 
reklama
Ja dzis troszke tez poszalalam:)))
kupilam reczny odciagacz do pokarmuTT dwa termosiki na butelki TT , kocyk i pudlo z toaletowymi skarbami dla maluszka:)))Zobacz załącznik 268799
Tak sie rozochocilam ze moglabym wiecej.....:))))
Achhhhh no i bym zapomniala ze i mi sie cos dostalo ....spodnie ciazowe z takim materialem ktory zakrywa brzuszek ...wreszcie bedzie nam wygodnie bez gumek na guzik:))))
 
Ostatnia edycja:
Do góry