reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Gratuluje udanych zakupów :) Wygląda na to, że jestem jedyna, która nie kupuje wanienki i to nie teraz a wcale, ale mamy dużą umywalkę (zawsze sie wsciekałam ze na wynajmowanych mieszkaniach były małe i uparłam sie ze w moim własnym ma być duża) cała jest długa na 100 cm a samo wgłębienie ma długość 80 cm do tego ma bardzo masywne boki na których można różne drobiazgi, płyny itp potrzebne przy kapieli ustawić i doszliśmy do wniosku że wanienki nie kupujemy.
 
reklama
Fajnie że udały wam się zakupy. Ja do Carrefoura jadę dopiero dziś po pieluszki, no i są jeszcze w promocji w Superpharm za 39,99 :) Ale niestety u mnie nie ma tej apteki :/

Przedstawiam wam nasz WÓZ BOJOWY :D Przeżył moje rozkręcanie i pranie :) Nic nadzwyczajnego, ale dostaliśmy za darmo, a na wiosnę i tak będziemy kupować nową spacerówkę :)
IMG00074-20100729-1348.jpg
 
Ja dziś też kupiłam wanienkę tylko że różową-zresztą wszystkie kolory były śliczne ;) za takie pieniądze to się opłacało!
 
a ja z niecierpliwością czekam na mojego żeby po tą wanienkę do Biedronki jechać. i zęby zagryzam żeby nie wykupili wszystkich! Zastanawiam się nad zieloną albo różową. Gdzie on jest!!!Ja chcę już jechać!
 
Concita wózek na pewno dla maluszka będzie bardzo wygodny. Widze że jest nas wiecej - tych co teraz biorą co dają i planują na wiosne zakup lżejszych wersji wózka :) Wydaje mi się że to wcale nie głupie rozwiązanie.
A ja właśnie wróciłam z Carrefoura z pampersami, czaje sie jeszcze na te w rossmanie - może jutro skocze jak pogoda będzie ok.
 
A do nas dziś przyszedł wózek. :) Espiro GTX, kolor citro. Kupiliśmy używany (cały zestaw z fotelikiem), jest w super stanie. I tym sposobem mamy 700 zł w kieszeni. :)
Wózek można zobaczyć tu: Espiro GTX
Jednak zdjęcia w necie nie oddają kolorów wózka - są po prostu rewelacyjne, żywe, ładne odcienie, a nasza zieleń to już w ogóle miodzio. :)
 
reklama
Ja też powiedziałam mężowi żeby zajechał po pracy do Biedronki i wziął wanienke jak będą :) A mam pytanie odnośnie Pampersów - duże zapasy robicie? Bo ja kupiłam właśnie w Carrefour wczoraj 2 paczki po 94 sztuki, ten rozmiar 2 i tak doszłam do wniosku że tyle starczy, ale na dobrą sprawę to nie mam pojęcia ile tego schodzi. Niech ktoś bardziej doświadczony napisze swoją opinię odnośnie tego na ile te 94 sztuki wystarcza no i czy warto robić duże zapasy, czy lepiej na bieżąco kupować, ze względu na możliwość uczuleń itp
 
Do góry