reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

Ja tez mam niebieska:-) Chociaz zielona chyba bardziej mi sie podobala, ale decyzje pozostawilam mezczyznie, wybral niebieska wiec jest niebieska-tez jest super. Na szczescie moj P dzisiaj troszke pozniej do pracy idzie wiec wskoczylismy w autko i do Biedronki:-) Na piechote troche daleko bym miala:-)
 
reklama
Natolin przecież nie od razu musi braknąć. Na pewno nie jedną biedronkę macie. A poza tym to w realu są od 22.07 w promocji wanienki od 20 do 50 zł w rozmiarach ok 85 i 100cm.
 
Ja mam biedronkę może 50 metrów od domu i stwierdziłam, że jak mam wydać za taką samą 50 zł w tesco, to wolę tą i resztę spożytkuję na coś innego ;-).

No i ja lubię kupować na promocjach ;-).

A kolor też wybierał ślubny ;-).
 
Agrafa a oglądałaś te wanienki w realu? W gazetce to w sumie nic nie pisze czy mają jakieś dodatkowe bajery i ciekawa jestem czy mają termometr lub coś innego.
 
U nas reala w zg nie ma niestety.

Ta biedronkowa ma 2 "rowki" na brzegu- pewnie na mydełko, pod spodem ma też dziurki na stelaż chyba i termometr wbudowany. No i jest długa-1 m (gdyby nie moje 4 litery, sama bym się do niej zmieściła;-)).

A ta z gazetki real wygląda tak samo, ale jest krótsza-jak widzę jakieś 84cm.
 
Agrafa w realu są 2 długości. Pierwszy rodzaj wanienki jest o dł 84cm za 20 zł i 100cm za 25 zł, a drugi rodzaj wanienki jest o dł 86 cm za chyba 40 zł i 100 cm za 50zł (mniejszym drukiem jest dopisane).

Ja właśnie wróciłam z biedronki i pooglądałam te wanienki. Fajnie są i dużo naklejek mają. Niestety nie kupiłam, bo wanienek mam 2 po synu. Za to kupiłam skarpetki z zygzakiem :p
 
reklama
Do góry