reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

smoniq tak ze zdjęcia naprawde śliczny, zwłaszcza opcja z czarnym stelarzem.
Mnie się bardzo podoba.
 
reklama
Dzisiaj siostra mojego P zaproponowala nam wozeczek po jej synku, Coneco Toledo.
Zobacz załącznik 268111Zobacz załącznik 268112
Wozek ogolnie ok, stan super, dobrze sie prowadzi, ma skretne blokowane kola, ona na niego nie narzekala, ale ma swoje minusy: nie ma regulowanego oparcia w gondoli oraz spacerowka montowana tylko w jedna strone. No i nie jest to moje wymarzone jedo: Zobacz załącznik 268113Zobacz załącznik 268114 (zdjecia znalezione w necie). Jestem teraz w kropce bo nie wiem co robic... Tak jak pisalam wczesniej wozek jest generalnie ok ale strasznie napalilam sie na to jedo, a ja jak juz sie na cos nastawie to potem jest mi ciezko przyzwyczaic sie do innej opcji:-). A z drugiej strony, to odpadnie nam spory wydatek, ponad 1300zl zostanie w kieszeni, a wiadomo ze skompletowanie wyprawki dla malenstwa to jednak spory koszt i kazdy grosz sie liczy. Tak wiec chcial nie chcial bedzie coneco toledo:-)

mam taki sam tylko czerwony, jak dla mnie super wozio
 
mam taki sam tylko czerwony, jak dla mnie super wozio


Tak mi sie wlasnie wydawalo ze temat tego wozka byl poruszany, probowalam dogrzebac sie tych postow no ale niestety mi sie nie udalo-jakby nie bylo jest juz 105str wiec troche duzo:-) Czyli generalnie wozek jest w porzadku?? Jest cos co ci szczegolnie przeszkadzalo? Jezeli chodzi o wyglad jak dla mnie jest ok, ale wiadomo nie o wyglad chodzi tylko o to jak sie sprawdza na codzien...
 
Zakupiłam dziś w realu śpiochy (2pak) za 15 zł i pajacyki (też 2pak) za 17 zł. Są też m.in. bodziaki 2 szt za 13 zł, czapeczki też 2 szt za 5 zł.
 
Tak mi sie wlasnie wydawalo ze temat tego wozka byl poruszany, probowalam dogrzebac sie tych postow no ale niestety mi sie nie udalo-jakby nie bylo jest juz 105str wiec troche duzo:-) Czyli generalnie wozek jest w porzadku?? Jest cos co ci szczegolnie przeszkadzalo? Jezeli chodzi o wyglad jak dla mnie jest ok, ale wiadomo nie o wyglad chodzi tylko o to jak sie sprawdza na codzien...

nie wiem jak sie gondola zima sprawdza, ale wiem ze spacerowka razem z psim workiem jest super no i nam detki popekaly- bo brat napompowal na benzynowce tak ze nie wytrzymaly napiecia i teraz co jakis czas trzeba dopompic, ale to chyba w wiekszosci kol pompowanych tak jest, troche mi sie nie podoba zaczepienie oparcia w spacerowce- ja zjezdzam po schodach to sie odpina jesli nie jest na "okretke", ale to wydaje mi sie takie malo znaczace no i mi ciezko wchodzi do bagaznika- zreszta mniejsza parasolka tez ledwo co wchodzi hihi
pozatym wozeczek jest super, za super cene i corcia bardzo go lubi, a to chyba najlepszy wyznacznik
 
Basienka ja tak jak Natolin brałabym wózek bez większego zastanowienia. Odpadnie spory wydatek a kobitki i tak maja bzika na punkcie wózków i nie powiedziane ze na lato cie nie najdzie zeby zmieniać więc jak dają śmiał bierz :)

Smoniq ten twój wózek to rewelka, mi sie bardzo podoba i pewnie wiele bym się nie zastanawiała...

A ja dzisiaj do Biedronki sie wybieram obczaić kosze bambusowe bo sie nam przy małym przydadzą takie a popołudniu do Mothercare zobaczyć czy czasem nasz miś nie jest przeceniony :)
 
Basienka, też bym się nie zastanawiała, tylko brała to Coneco. Po prostu zainwestujesz sobie w lepszą spacerówkę na przyszłe lato. Co do Jedo - słyszałam bardzo złe opinie o spacerówce w nim, więc myślę, że nie jest lepszy od Coneco.
 
Dzieki kochane za wasze zdanie o moim wozkowym wyborze.... musze go jeszcze na zywo zobaczyc. Dzis namowie meza zebysmy pojechali do sklepu i go oblukam:))))))
Mam tydzien urlopu wiec trzeba wykorzystac to efektywnie
 
reklama
Dzieki dziewczyny!!!
W takim razie biore wozeczek i wiecej sie nie zastanawiam:-)
W sumie macie racje pozniej ta kase moge zainwestowac w jakas super spacerowke. Ostatnio jak ogladalm wozki 3w1, sympatyczny Pan w hurtowni stwierdzil ze i tak pewnie po roku wymienie wozek na lzejsza spacerowke, ze wiekszosc kobiet pozniej do niego wraca w poszukiwaniu malej spacerowki bo sa umeczone waga poprzedniej-pewnie cos w tym jest. Ja juz sie boje jak sobie poradze ze znoszeniem wozka z 3go pietra...:-)
 
Do góry