reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Zakupowo - wyprawkowe szaleństwo :)

Sama [emoji16] wycinalam je z bloku technicznego.

Ale na przyszlosc mam juz mala nauczke i sie podziele:

Najlepiej kupic sobie dlugopis co tusz po kilku minutach znika. Dla mnie najgorsze bylo mazanie gumka olowka... Wycinalam nozyczkami do paznokci bo malusie i wszystkie ksztalty udalo sie zachowac a przyklejalam na tasme dwustronna.

Dziekuje :)
 
reklama
Nooooo cierpliwa to fakt :) o zdolnościach już nie mówiąc! Barbra ma rację :)

Fajnie, że podobają
podobają się Wam tapety. Są takie bardzo dedelikatnie różowe. Nie chciałam żeby ten pokój był taki przeslodzony ale zobaczymy
zobaczymy jaki nam wyjdzie ;)
 
Isia a twoja mała kobietka co na tapety? Ona lubi róż bardzo czy w stopniu umiarkowanym? Bo po tym co piszesz to kreatywna z niej osoba to ciekawi mnie czy ona ma pomysł na swój pokój czy jednak Ty i mąż wymyślacie wszystko?

Bursztynek ładnie te motylki wyglądają :D A Ty to masz cierpliwość :D:D
 
Dzastibasti Zuzka chciała takie zajebiaszczo różowe tapety... Wiec musieliśmy trochę zmieńic jej koncepcje i kupiliśmy jej różowe tapety ale trochę nie w jej stylu. Przekonaliśmy ją chociaż nie do końca... Ona chciała kwiaty jak u babci na ścianie, albo kuchenne filiżanki i dzbanki... Wiec jej gust i pomysł różni sie od naszego. Meble tez chciała zajebiaszczo różowe ale przekonaliśmy ja do tych biało szarych... Takie bardziej uniwersalne sa ;)
 
A ja mam blisko do Wrocławia i chyba sobie u naszej wspaniałej bursztynek zamówię sobie motylki albo wproszę się i skubne troszkę ze ściany ;)
 
reklama
Do góry