reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Oooo łóżeczko klups :) koleżanka ma dla synka. Śliczne i strasznie mi się podoba. I gdyby nie to ze mam z tradycjami to bym pewnie kupila to a nie inne
 
Myla super to łóżeczko upatrzylam sobie takie same na allegro
Śliczne macie te ubranka :-)
Vesunna widzę że Ty masz już sporą kolekcję upolowaną tak jak ja :-)
 
Cześć dziewczyny, chciałabym zapytać czy któraś z Was miała doświadczenia z wózkiem bugaboo cameleon 3?? Zastanawiam sie nad nim i nad xlander xmove.
 
A któraś z Was oglądała wózek Coletto Marcello? Macie jakieś spostrzeżenia na jego temat? bo my raczej na niego jesteśmy zdecydowani, chyba że znajdziemy używkę Maxi Cosi Mura 4, ale przez internet bez oglądania boję sie kupować, a na moim zadupiu niestety nie widzę na razie takich ogłoszeń :(
 
Doli oglądała Marcello. Tez właśnie będę kupować Marcello albo Marco polo. Zależy od pieniędzy bo nowy z dobrym fotelikiem kosztuje 1800-2000...bo te tańsze są z foteli niem coletto ale lepiej doplacic i mieć cabriofix
 
Pat ooo :D marcello jest fajny bo ma gondole usztywniana i zasuwany kosz :-) nie wiem czy się jeszcze różnia, a wiem, podnożkiem w spacerówce - mają fajniejsza wyściolke taka gumowa jakby :-) no ja nowy widziałam za 1.5 zł + fotelik z baza albo bez to zależy

ja mam już w domu marco polo, najlepsza jest ta rączka w budce - normalnie bajka jak się przenosi gondole, bo wczoraj zawoziłam do mamy
 
Ostatnia edycja:
reklama
No bo są zestawy też z baza ale wtedy masz ten fotelik coletto. A zestaw z fotelikiem maxi cosi jest droższy ale wydaje mi się że lepiej doplacic.

Marcello ma taki nowoczesny wygląd :D
 
Do góry