reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Władnie tez przegladam bo jak znajdę okazję to kupie Marco polo a jak nie to nowy Marcello. Bo Marcello używanego jeszcze raczej nie będzie :(
 
Pat, dokładnie, Marcello tylko nowy :-(
Bez fotelika na razie, bo fotelik jedynie cabriofix nas interesuje, a do tego chcemy bazę family fix, żeby była też na kolejny fotelik.
U nas Marcello jest po 1450 zł.
U mnie na olx bieda, musielibyśmy do Krakowa chyba podjechać, ale jak coś upatrzonego okazałoby się niewypałem, to kasa na benzynę w błoto i strata czasu, więc specjalnie mi się nie chce. Chociaż cały czas jeszcze przeglądam ogłoszenia, a nuż coś się znajdzie...

Jeszcze na Bebetto Nico Plus dobra cena była, bo 1150 zł, ale poczytałam opinie w domu i raczej odpada, a mężowi to jeszcze patent z obracaną rączką sie tak spodobał, że raczej tylko Coletto :-D Maxi Cosi mają super wózki, ale te ceny :-(
 
znalazłam komplet ale marco polo wiec starszy za tyle:
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: MARCO POLO wózek głęboko-spacerowy z torbą + fotelik samochodowy do 13kg + baza ISOFIX

a marcello bez bazy ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: COLETTO MARCELLO (3w1): wózek głęboko-spacerowy + fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix + torba pielęgnacyjna, moskitiera i folia p/deszczowa GRATIS ale chyba można dokupić jak coś internetowo, no nie mało kosztuje
sama baza nowa ok 700 zł

milia ja sie będe tej bazy na isofixa pozbywać później ( mam na fotelik ten wiekszyz też z maxi cosi ta bazę ) bo mam fotelik roemer 9-18 więc nie potrzebne mi to



aaa ja to w ogóle chciałam caretero compass!
 
reklama
Doli, ten pierwszy jest niestety z bazą, która pasuje tylko do fotelików Coletto i właśnie z tym fotelikiem, więc odpada, a na ten drugi fajna cena, choc wczoraj mój mąż znalazł gdzieś całość za 2400 zł, tylko że oddzielnie wózek i oddzielnie fotelik i baza.My poszukamy jeszcze fotelika uzwyanego, widzę, ze przynajmniej na razie u nas z tym lepiej niż z wózkami, tylko na tą chwilę niestety spłukani jesteśmy, wiec obecne okazje przejdą nam koło nosa :( A bazę chętnie bym odkupiła, tylko że będę potrzebowała na kwiecień już :) bo nie chcemy pasami przypinać, ani teraz kupować tylko tej pierwszej, a potem zmieniać.
 
Do góry