reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Doli sexy mamuska na porodówce :-D tez mam taka koszulke i wogóle lubie takie ale na porodówke to raczej cos innego.
W ogóle to ja po ostatnim pobycie na porodówce stwierdziłam że tym razem biore jedna koszule i pizamy bo tyłkiem swiecic nie będe. Nikt nie kazał w koszulach siedziec i widxiałam że laski w piżamkach normalnie brykały.
 
KUklaki wcale nie :p
przedtem miałam takie szare "syfy : rozpinane po bokach, czułam sie w tym jak w worze. serio..a jedna laska miała na ramiączkach i zazdrościłam jej z jaką łatwością te cycki góra wyjmuje a nie jak pozostałe my męczymy się tymi otworami..

dygotka ja tez wezme pewnie zwykłe szmaty prócz tej :D albo coś dokupie, w ogóle tym razem mam zamiar się odstawić :p włosy se zafarbuje itp. :p
 
Doli ja miałam dwie koszulki na ramiączkach takie ładne bawełniane plus jedna taka typowo ciążową i w niej czułam sie okropnie jak stara baba.
I jeszcze co było pomylka jak dla mnie to majtki siateczkowe. Naczytałkam sie ze dobrze sie w nich rany wietrza itp więc kupiłam. Niestety nie trzymały sie dobrze na tyłku do tego samopoczucie w takiej sexy bielixnie masakra. Dobrze że miałam tez ze soba zwykłe bawełniane czarne majtki i to był strzał w 10. Normalnie jak człowiek sie czułam.

A ja przed porodem poszłam na manicure pedicure fryzjer i jakos wyglądasłam o ile po porodzie mozna ładnie wygladac. Ale przynajmniej miałam dobre samopoczucie. Tym razem zrobie tak samo.
 
Ostatnia edycja:
hej,
ja juz w pierwszej ciazy mialam odraze do tych worów nazywanuch koszulami do karmienia. i szukalam czegos ladnego.
i miałam w koncu z muzzy taka
koszula-nocna-na-okres-ciazy-i-karmienia-lawenda-fiolet_0_b.jpg

i z alles taka
alles-SC01II-zoom.jpg
 

Załączniki

  • koszula-nocna-na-okres-ciazy-i-karmienia-lawenda-fiolet_0_b.jpg
    koszula-nocna-na-okres-ciazy-i-karmienia-lawenda-fiolet_0_b.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 59
  • alles-SC01II-zoom.jpg
    alles-SC01II-zoom.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 63
dygotka siatkowe majty hahahahah u mnie się spisały bo niagara zalewała mnie caly czas -_-
a z tymi koszulkami masz racje, mam taka zwykłą, kupiłam bo gacie zwykłe piżamowe mnie cisną no i wór to jest -_- no i najwazniejsze nie mają podtrztymywania cycków więc stanik pod nie jest konieczny i do tego jest biała na cyckach - gdzie ja miałam głowe jak kupowałam? ;D wszystko prześwituje, ale wezmę ją też, bo dekolt się rozciąga mocno jak coś :p


Aylin ta druga śliczna masz linka do niej ???
 
reklama
Do góry