reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
Doliores mi tez sie podobaja z gondolami ale niestety nie moge sobie pozwolic i zaplacic za wozek dla blizniat 3tys,:eek: Pozatym sa szersze od tego a takie ,,pociagi'' jeden za drugim mi sie nie podobaja:sorry:
 
Dziewczyny ten wózek wcale nie jest szeroki a druga sprawa to to ze ja na wsi mieszkam, przez drzwi wejsciowe do domu wejdzie;-)

kajka a tylko z wózkiem bedziesz do domu wchodzic? A do pediatry? sklepu? do samochodu wejdzie? Na to patrz przede wszystkim. Kolega z pracy jak kupował wózek dla swojej parki to podjechał pod sklep z zoną i kazał jej samej wózek do auta pakować. Odpadały te których nie dała rady.

A pociągi to juz nie jest to co kiedyś. Teraz sa zgrabniejsze. Oglądam u mnie na osiedlu - mamy 4 x bliźniaki i wszystki maja własnie tym jeden za drugim.
Najpopularnieszy wszedzie jest ten
spacer.jpg

aczkolwiek jakbym miała kupowac to wolałabym taki
1_12_big.jpg

ale ja mam zboczenie odnośnie tej firmy :p

I fotelik samochodowy też ten pierwszy od nich kupie
 

Załączniki

  • spacer.jpg
    spacer.jpg
    62,3 KB · Wyświetleń: 52
  • 1_12_big.jpg
    1_12_big.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 48
Aylin o to czy wejdzie do samochodu to się nie boję mamy busa 9 osobowego:-) Wózek ma 78cm szer więc właściwie nie ma stracha że gdzieś się nie zmieszczę większość drzwi ma 80cm. Dla mnie waznym kryterium jest cena a myślę ze 1500zł jest bardzo przystepna cena
 
Hej któras z was pytała o wiaderka do kąpieli i powiem wam że to ekstra sprawa. My mieliśmy i uzywaliśmy do ok 10 miesiąca. Antek siedział w wodzie po szyję i czuł się jak w brzuchu. Nigdy nam nie płakał i nigdy nie miał kolek myślę że dzięki kąpielom w wiaderku. Polecam. My mieliśmy Mebby Cocoon. Pierwsze zdjęcie to pierwsza kapiel w domu :-)
P1060311.jpgP1060529.jpg
 

Załączniki

  • P1060311.jpg
    P1060311.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 94
  • P1060529.jpg
    P1060529.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 99
mamygadzety.pl/babyzen-yoyo-0 puki co najlepszy jaki widziałam gondola + spacerówka powinny sie zmieścić w kwocie od 1800 do 2100 o kwietnia powinny si jescze tańsze pojawić
 
Ostatnia edycja:
reklama
Neta Tummy Tub jest węższe i mniej wygodne. Wieksze dziecko takie ścisnięte siedzi. Porównywalismy w szkole rodzenia i połozna tak jak my stwierdziła że mebby wygodniejsze bedzie. Ale to kto co woli wiadomo :-)
 
Do góry