reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

naoglądałam się waszych cudności zakupowych i teraz sama na allegro siedzę i oglądam :-D puki co się jeszcze powstrzymuje , ale już małżonowi powiedziałam ,ża nadszedł czas na zniesienie worów z ciuchami po młodym :-) poprzebieramy co mamy i nie oszukuje się na pewno coś dokupię :-):-D
 
reklama
Milia no to chyba ze taki nakaz w szpitalu. A fajnie że w salach są łazienki niestety u mnie takiego luksusu nie ma. Sale 3 osobowe i łazienka na korytarzu tyle ze czyściutko. Może uda mi się wykupić sale 1osobowa byłoby super. Niestety przy Antku była zajęta :-(

Kifsi udanego szaleństwa zakupowego ;-)
 
Margo musi być wszystko dobrze !! Nie ma innej opcji !!:) no ja ubranka mam łóżeczko dziś przywieźliśmy a reszta musi poczekać przez przymusowy nakaz leżenia. Ja wolę mieć wszystko trochę szybciej aby w razie wcześniejszego porodu nie być w czarnej d... :)
 
Margo będzie super dobrze!!!

Aylin ja nie wiem jak możnaby było ne wyprać :sorry2::rofl2: ja nawet będe prała obicie z fotelika i wózka bo mam używany
 
u mnie tylko siatkowe majtki wchodza w gre, innych nie pozwola a i tak slyszalam najczesciej "po co Wam te majtki sciagac i wietrzyc !!!"


Natasza cofnelam sie w postach do twojej szafy bo nie wchodzilam dawno na ten watek , zamurowalo mnie ;) ja mam wszystko po starszym do tego teraz tez juz dokupilam co nie co ciuszkow i wszyscy mi mowia ze tez szaleje z zakupami . No ale jak mi zajmie to 2 polki to bedzie dobrze , o ile znajde na te rzeczy miejsce ;)
 
Ostatnia edycja:
U mnie tez tylko siatkowe. Ale ja to mam w nosie, dwa dni mogę się przemeczyc. Jade tam rodzić i uciekam :D nie licze na luksusy a profesjonalna obsługę. Ale o szpitalu gdzie chce rodzić są super opinię :) fakt że lokalowo bez luksosow ale kobiety które tam rodzą nie są trzymane 24h w bólu tylko lekarze podejmują szybkie decyzje o cc jak nie ma postępu ^^
 
Ta cebuszke (ceba baby ) sobie zarezerwowalam 160cm ma,chciałam taka duża żeby użyć ja jeszcze do spania w ciąży. Babeczka pisze ze stan jest idealny , ja tak patrzę i niewiem czy mi się wydaje czy ona jest taka pustawa w środku? Babka pisze ze jest normalna,nie jest wypchana bo by się nie zginala. Jak myślicie? Macie jakieś doświadczenia ?
 

Załączniki

  • 1420844070104.jpg
    1420844070104.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 47
Myla wydaje mi się że tak jak widziałam w sklepach to one takie właśnie są. nie są mocno wypchane bo trudno by się dopasowywały do żądanej pozycji
 
reklama
Do góry